Dr Seidel Spray adaptacyjny dla psów 90 ml

  • Marka:
  • Czas realizacji: wysyłka 24h
Cena: 3890 
Dostępny!
Zapytaj o produkt

Dr Seidel Spray adaptacyjny dla psów

Spray adaptacyjny dla psów to nowoczesny, wieloskładnikowy preparat z serii pomocy behawioralnych. Działa na koty uspokajająco i łagodząco. Zawiera kompozycję naturalnych substancji oddziaływujących na zachowanie zwierząt podobnie jak psie feromony. Kompozycja ta odpowiada znanej już od 1996 roku mieszaninie ujawnionej w patencie europejskim EP0724832. Zastosowanie sprayu w trakcie terapii behawioralnej znacznie wspomaga jej proces. Zapewnia psu poczucie bezpieczeństwa.


dolina-noteci-premium-mix-smakow-10x800g.jpg

Zalecenia

Pomaga w zapobieganiu problemom behawioralnym, spowodowanym stresem bądź lękiem u dorosłych psów (załatwianie potrzeb fizjologicznych w domu, niszczenie przedmiotów, nadmierna wokalizacja i wylizywanie) oraz w opanowaniu i obniżeniu poziomu stresu w sytuacjach trudnych dla psów w każdym wieku (odłączenie szczeniaka od matki i jego socjalizacja w nowym otoczeniu, zmiana otoczenia, udział w szkoleniu, wizyta u lekarza weterynarii, pobyt w psim hotelu, podróż, pojawienie się nowego członka rodziny, lęk separacyjny, burze, wybuchy fajerwerków itp.)


Sposób użycia

Pomoc w zapobieganiu problemom behawioralnym, spowodowanym stresem bądź lękiem u dorosłych zwierząt:

  • Znakowanie moczem – Usunąć zanieczyszczenia, następnie 1-2 razy dziennie spryskać miejsca wcześniej zabrudzone przez psa.
  • Niszczenie mebli i przedmiotów – 1-2 razy dziennie spryskać niszczone przez psa meble lub przedmioty.
  • Nadmierne pobudzenie, wylizywanie i wokalizacja – 1-2 razy dziennie spryskać kąty pomieszczenia.
  • Pomoc w opanowaniu i obniżeniu poziomu stresu w sytuacjach trudnych dla psów w każdym wieku - Zmiana otoczenia, transport, wizyta u lekarza weterynarii

Uwagi

Nie stosować bezpośrednio na psa!


Skład

Etanol, Glikol propylenowy, 10% kompozycja kwasów tłuszczowych pochodzenia naturalnego zawierająca między innymi kwas oleinowy (62% – 86% w czystej mieszaninie), Wyciąg z waleriany 0,05%.

  • Rodzaj preparatu Spray
  • Przeznaczenie Pozostałe

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć