Nowe produkty

Sabunol GPI obroża ozdobna złota dla psa 50cm przeciwpchelna

Sabunol GPI to nowoczesna obroża przeciw kleszczom i pchłom dla psów. Nowa technologia produkcji i inna forma paska obroży zapewnia równomierne oraz długotrwałe uwalnianie się trzech składników aktywnych: permetryny, imidachloprydu i geraniolu. Dzięki temu obroża jest skuteczna przez 3 miesiące. Sprawdź ofertę!

Cena 2799 

Over Zoo Anti Stress 15 kapsułek

Naturalny preparat łagodzący objawy stresu i niepokój u psów i kotów. Darmowa dostawa od 99zł w 24h. Sprawdź naszą ofertę!

Cena 2499 

Dr Seidel SKIN AID SPRAY-SPRAY NA RANY 50ml

SKIN AID SPRAY to specjalistyczny preparat do pielęgnacji uszkodzeń skóry u zwierząt. Duży wybór produktów i niskie ceny! Bezpłatna wysyłka od 99zł w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 2500 

SENS-I-LAVI SZAMPON CHIHUAHUA 250ml

Wyjątkowo delikatny, micelarny szampon do kąpieli psów rasy Chihuahua. Darmowa wysyłka od 99 zł w ciągu 24h!! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 2299 

SENS-I-LAVI SZAMPON DLA SHIH TZU 250ml

SENS-I-LAVI SZAMPON DLA SHIH TZU Wyjątkowo delikatny, micelarny szampon do kąpieli psów rasy Shih Tzu. Darmowa wysyłka od 99 zł w ciągu 24h!! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 2299 

Maced Super Premium harder wołowy

Maced Harder wołowy to twardy gryzak, który świetnie sobie poradzi z kamieniem nazębnym Twojego czworonożnego pupila! Szeroki wybór asortymentu i atrakcyjne ceny. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 899  do 999 

Dibaq Premius Cat Milk 20kg

Dibaq Premius Cat milk to karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów. Wysyłka w ciągu 24h. Sprawdź naszą ofertę!

Cena 13490 

Dibaq Premius Cat Beef 20kg

Dibaq Premius Cat Beef to karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów. Wysyłka w ciągu 24h. Sprawdź naszą ofertę!

Cena 13490 

Fitmin Dog Olej z łososia 1l

Olej z łososia marki Fitmin to preparat stworzony z myślą o wspomaganiu zdrowia Twojego towarzysza. Atrakcyjna oferta! Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź!

Cena 4190 

Fitmin For Life Cat Kitten

Fitmin For Life Cat Kitten to Kompletna karma dla kociąt do 12 miesiąca życia, kotek ciężarnych i karmiących. Wysyłka w ciągu 24h. Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 4290  do 13999 

Fitmin Dog Mini Maintenance

Fitmin Dog Mini Senior to pełnoporcjowa karma jakości super premium ze średnią zawartością energii dla dorosłych psów małych ras. Wysyłka w ciągu 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 5099 

Fitmin Dog Mini Senior

Fitmin Dog Mini Senior to Karma jakości super premium z aktywnym kompleksem przeciwutleniaczy dla starszych psów małych ras w wieku powyżej 11 lat. Wysyłka w ciągu 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 5568 

Fitmin Cat Purity Kitten

Fitmin Cat Purity kitten to pełnoporcjowa sucha karma dla kociąt w wieku do 12 miesięcy, ciężarnych i karmiących kotek. Wysyłka w ciągu 24h. Sprawdź naszą ofertę!

Cena 4899 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć