TROPICAT

TropiCat to polska, rodzinna marka, produkująca suche karmy dla kotów, działająca od 2011 roku. Forma karmy w postaci smakowitych krokietów o wyjątkowych kompozycjach smakowych zadowolą nawet najbardziej wybrednych konsumentów. Dzięki optymalnie zbilansowanej recepturze, produkty TropiCat pokrywają wysokie potrzeby żywieniowe kotów i dostarczają składników odżywczych istotnych dla ich zdrowia i prawidłowego rozwoju. Specjalne linie TropiCat Sterilised i Digest zostały stworzone z myślą o kotach po zabiegu kastracji/sterylizacji, kiedy w ich organizmie zachodzi wiele zmian na poziomie hormonalnym. Dostępne są również warianty dla kociąt, seniorów, dorosłych kotów i tych dbających o piękną sierść.

Tropicat Premium Beauty

Tropicat Premium Beauty to pełnoporcjowa karma dla kotów dorosłych. Atrakcyjne ceny i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 4190  do 12899 

Tropicat Premium Adult

Tropicat Premium Adult to pełnoporcjowa karma dla kotów dorosłych. Atrakcyjne ceny i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 4099  do 15245 

Tropicat Premium Kitten

Tropicat Premium Kitten to pełnoporcjowa karma dla kociąt, kotek ciężarnych oraz karmiących. Atrakcyjne ceny i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 4190  do 15245 

Tropicat Premium Digest

Tropicat Premium Digest to pełnoporcjowa karma dla kotów dorosłych. Atrakcyjne ceny i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 4179  do 15245 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć