BRIT

Żywienie zwierząt domowych to nie lada wyzwanie, ponieważ to dzięki odpowiedniej diecie zachowują one doskonałe zdrowie i samopoczucie. Należy zwrócić uwagę na skład i przeznaczenie podawanej karmy. W zależności od wieku i stanu zdrowia, zwierzaki potrzebują innych dawek składników odżywczych. Dlatego marka Brit oferuje zarówno karmę dla szczeniąt i kociąt, jak również dla dorosłych osobników i seniorów. W asortymencie marki znajdziemy mokrą i suchą karmę, przekąski dentystyczne i treningowe. Formuła Brit Care bazuje na składnikach aktywnych, które wspomagają funkcjonowanie systemu odpornościowego i mają korzystny wpływ na organizm. Seria Brit Premium to najwyższej jakości karmy, zapewniające odpowiednie odżywienie i rozwój. Z marką Brit na pewno znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla Twojego czworonoga!

Brit Premium By Nature Junior L Large

Brit Premium By Nature Junior L Large to pełnoporcjowa, bogata w witaminy karma kurczakiem dla juniorów dużych ras. Bogata oferta i konkurencyjne ceny! Błyskawiczna wysyłka! Sprawdź! 

Wybierz wariant

od 3899  do 14890 

Brit Pate Meat Turkey

Brit Pate & Meat TURKEY to bezzbożowa, bogata w witaminy i składniki odżywcze wilgotna karma dla psa o smaku indyka. Atrakcyjne ceny i darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź ofertę!

Wybierz wariant

od 679  do 7599 

Brit Premium by Nature Light

Brit Premium by Nature Light to pełnoporcjowa karma o smaku indyka dla psów wszystkich ras z nadwagą. Konkurencyjne ceny i bogata oferta! Błyskawiczna wysyłka! Sprawdź sam!

Wybierz wariant

od 3990  do 15300 

Brit Jerky Snack - Venison Protein Bar

Brit Jerky Snack - Venison Protein Bar to zdrowy, smaczny i mięsny przysmak z dziczyzną dla Twojego psa. Idealnie sprawdzi się jako nagroda podczas treningów! Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 1299  do 2190 

Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice

Nowy Brit Care Adult Large Breed Lamb Rice to hipoalergiczna karma dla dorosłego psa dużej rasy z jagnięciną i ryżem. Bogaty wybór produktów i błyskawiczna wysyłka 24h! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 2299  do 38990 

Brit Pate Meat Chicken

Brit PATE & MEAT CHICKEN to pełnoporcjowa, wilgotna karma bogata w soczystego kurczaka oraz wszystkie niezbędne witaminy i składniki odżywcze. Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 699  do 7599 

Brit Care Dog Show Champion

Brit Care Dog Show Champion to hipoalergiczna, karma dla dorosłego psa z łososiem i śledziem wspomagająca utrzymanie psów wystawowych w doskonałej kondycji. Sprawdź ofertę!

Wybierz wariant

od 2299  do 38580 

Brit Pate Meat Duck

Brit PATE & MEAT DUCK to pełnoporcjowa, mokra karma dla psa wzbogacona o pyszną kaczkę i wszelkie niezbędne witaminy, wspomagające rozwój psa. Szeroki asortyment i darmowa dostawa od 99zł!

Wybierz wariant

od 699  do 7599 

Brit Care Senior Lamb & Rice

Brit Care Senior Lamb & Rice to hipoalergiczna karma dla starszego psa każdej rasy z jagnięciną i ryżem. Konkurencyjne ceny i błyskawiczna wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 2290  do 38990 

Brit Pate Meat Puppy

Brit PATE & MEAT PUPPY to pełnoporcjowa, wilgotna karma dla psa. Delikatny indyk sprawia, że karma idealnie nadaje się dla szczeniąt i młodych psów wszystkich ras. Niskie ceny! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 699  do 22900 

Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice

Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice to pełnowartościowa, hipoalergiczna karma dla młodego psa dużej rasy z ryżem i jagnięciną. Konkurencyjna oferta i błyskawiczna wysyłka! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 1790  do 40980 

Brit Pate Meat Beef

Brit PATE & MEAT BEEF to pyszna, pełnoporcjowa mokra karma z delikatną wołowiną przeznaczona dla psa każdej rasy. Bogaty wybór produktów i atrakcyjne ceny! Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 699  do 14990 

Brit Care Olej z łososia

Olej z łososia BRIT to preparat stworzony z myślą o wspomaganiu zdrowia skóry i sierści przeznaczony dla psów oraz kotów. Atrakcyjna oferta! Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 2916  do 5690 

Brit Care Dog Snack Mobility

Pyszne przysmaki wspierające chrząstkę stawową i stawy. Zadbaj o kondycję swojego pupila! Atrakcyjne ceny i darmowa dostawa od 99zł! Szeroki wybór produktów! Sprawdź teraz!

Cena 1099 

Brit Pate Meat Lamb

Brit PATE & MEAT LAMB to pyszna, pełnoporcjowa karma dodatkiem delikatnej jagnięciny. Idealna dla dorosłego psa każdej rasy. Bogaty wybór produktów i niskie ceny! Sprawdź nas!

Wybierz wariant

od 699  do 7599 

Brit Mono Protein Lamb

Brit Mono Protein Lamb to pełnoporcjowa, wilgotna karma z pyszną jagnięciną przeznaczona dla psa każdej rasy. Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Atrakcyjne ceny! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 819  do 9899 

Brit Mono Protein Turkey Sweet Potato

Brit Mono Protein TURKEY & SWEET POTATO to pyszna, pełnoporcjowa karma dla psa bogata w indyka z dodatkiem słodkich ziemniaków przeznaczona dla psów wszystkich ras. Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 819  do 9399 

Brit Mono Protein Tuna Sweet Potato

Brit Mono Protein Tuna & Sweet Potato to pyszna, pełnoporcjowa karma ze świeżym tuńczykiem, bogata w witaminy i składniki odżywcze. Szeroki wybór produktów i atrakcyjne ceny! Sprawdź nas!

Wybierz wariant

od 819  do 9599 

Brit Premium By Nature Senior L/XL

Brit Premium By Nature Senior L/XL to pełnoporcjowa, bogata w witaminy karma z kurczakiem dla starszego psa dużych i bardzo dużych ras. Błyskawiczna wysyłka i najlepsze ceny! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 3890  do 28580 

Brit Mono Protein Beef Rice

Brit Mono Protein BEEF & RICE to pełnoporcjowa, wilgotna karma z pyszną wołowiną i ryżem przeznaczona dla psa każdej rasy. Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Szeroki asortyment i niskie ceny! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 819  do 16999 

Brit Mono Protein Turkey

Brit Mono Protein Turkey to pełnoporcjowa, wilgotna karma z pysznym indykiem dla psów wszystkich ras. Idealna dla psa z wrażliwym przewodem pokarmowym, alergiami i nietolerancją pokarmową. Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 819  do 9399 

Brit Premium By Nature Adult S

Brit Premium By Nature Adult S to pełnoporcjowa, bogata w kurczaka i witaminy karma przeznaczona dla dorosłego, małego psa. Szeroki asortyment i atrakcyjne ceny! Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź nas!

Wybierz wariant

od 1699  do 9490 

Brit Mono Protein Beef

Brit Mono Protein Beef to pełnoporcjowa, wilgotna karma z delikatną wołowiną przeznaczona dla psa każdej rasy. Idealna dla psów z wrażliwym przewodem pokarmowym. Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź nas!

Wybierz wariant

od 819  do 16999 

Brit Premium By Nature Junior M Medium

Brit Premium By Nature Junior M Medium to pełnoporcjowa, bogata w witaminy karma z kurczakiem dla juniorów (1-12 mies.) średnich ras (10-25 kg). Szybka wysyłka i konkurencyjne ceny! Sprawdź nas!

Wybierz wariant

od 1499  do 15490 

Brit Pate Meat Venison

Brit Pate & Meat VENISON to bezzbożowa wilgotna karma z dziczyzną i kurczakiem dedykowana dla dorosłego psa każdej rasy. Nie zawiera konserwantów. Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 679  do 7599 

Brit Premium By Nature Senior S/M

Brit Premium By Nature Senior S/M to karma pełnoporcjowa z kurczakiem dla starszego psa (+7 lat) małych i średnich ras (1-25 kg). Konkurencyjne ceny i sprawna wysyłka! Sprawdź ofertę!

Wybierz wariant

od 1599  do 14290 

Brit Premium by Nature Junior S Small

Brit Premium by Nature Junior S Small to pełnoporcjowa karma z kurczakiem dla juniorów i szczeniąt małych ras. Idealna także dla suk w ciąży i karmiących. Wysyłka 24h! Niskie ceny! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 1999  do 10999 

Brit Premium by Nature Beef with Tripe

Brit Premium by Nature Beef & Tripes to pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów wszystkich ras, w formie pasztetu z kawałkami podrobów. Bogata oferta i atrakcyjne ceny! Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 519  do 4699 

Brit Pate Meat Salmon

Brit Pate & Meat SALMON to pyszna, bezzbożowa karma ze świeżym łososiem dedykowana dla dorosłego psa każdej rasy. Szeroki asortyment i darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź nas!

Wybierz wariant

od 679  do 14990 

Brit Care Grain Free Senior Light Salmon

Brit Care Grain Free Senior Light Salmon to bezzbożowa, hipoalergiczna karma dla starszego psa wszystkich ras do kontrolowania wagi u psów z tendencją do otyłości. Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 2290  do 40780 

Brit Premium by Nature Lamb with Buckwheat

Brit Premium by Nature Lamb & Buckwheat to pełnoporcjowa karma w formie mięsnego pasztetu z jagnięciną i gryką, dla dorosłego psa każdej rasy. Niskie ceny i darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź nas!

Wybierz wariant

od 519  do 4899 

Brit Mono Protein Rabbit

Brit Mono Protein Rabbit to pełnoporcjowa, wilgotna karma bogata w pysznego, delikatnego królika przeznaczona dla psa każdej rasy. Szeroki asortyment i niskie ceny! Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 819  do 9699 

Brit Pate Meat Rabbit

Brit PATE & MEAT RABBIT to pełnoporcjowa, bezzbożowa karma z pysznym królikiem dedykowana dla dorosłego psa każdej rasy. Duży wybór produktów i niskie ceny! Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 679  do 7599 

Brit Mono Protein Lamb Rice

Brit Mono Protein LAMB & BROWN RICE to pyszna, pełnoporcjowa karma przeznaczona dla psów z wrażliwym przewodem pokarmowym, alergią i nietolerancją pokarmową. Darmowa dostawa od 99zł i niskie ceny! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 819  do 9699 

Brit Care Endurance Duck & Rice KACZKA

Brit Care Endurance Duck & Rice to hipoalergiczna i bezzbożowa karma dla dorosłego psa z kaczką i ryżem. Dopasowana dla psów bardzo aktywnych i pracujących. Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 2249  do 39580 

Brit Premium by Nature Fish with Fish Skin

Brit Premium Fish with fish skin to wyśmienita karma mokra w postaci mięsnego pasztetu z podrobami wzbogacona o olej z łososia, który doskonale wpływa na kondycję psa. Niskie ceny i darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź nas!

Wybierz wariant

od 519  do 4799 

Brit Care Sensitive Venison DZICZYZNA

Brit Care Sensitive Venison Dziczyzna to bezzbożowa, hipoalergiczna karma dla dorosłego, niezwykle wrażliwego psa. Bezkonkurencyjne ceny i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 2690  do 43980 

Brit Care Weight Loss Light Królik & Ryż

Brit Care Weight Loss Light Rabbit & Rice to bezzbożowa, hipoalergiczna karma o smaku królika i ryżu dla dorosłego psa z nadwagą i po zabiegu kastracji. Niskie ceny i wysyłka w 24h! Sprawdź ofertę!

Wybierz wariant

od 2550  do 41990 

Brit Care Cat Pate Beef with Olives 70g

Mokra karma dla kota jakości super premium z pyszną wołowiną i oliwkami. Jej wyjątkowy smak zapewni solidną ucztę nawet najbardziej wymagającym czworonogom! Sprawdź ofertę!

Cena 549 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć