BRIT

Żywienie zwierząt domowych to nie lada wyzwanie, ponieważ to dzięki odpowiedniej diecie zachowują one doskonałe zdrowie i samopoczucie. Należy zwrócić uwagę na skład i przeznaczenie podawanej karmy. W zależności od wieku i stanu zdrowia, zwierzaki potrzebują innych dawek składników odżywczych. Dlatego marka Brit oferuje zarówno karmę dla szczeniąt i kociąt, jak również dla dorosłych osobników i seniorów. W asortymencie marki znajdziemy mokrą i suchą karmę, przekąski dentystyczne i treningowe. Formuła Brit Care bazuje na składnikach aktywnych, które wspomagają funkcjonowanie systemu odpornościowego i mają korzystny wpływ na organizm. Seria Brit Premium to najwyższej jakości karmy, zapewniające odpowiednie odżywienie i rozwój. Z marką Brit na pewno znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla Twojego czworonoga!

Brit Mono Protein Lamb Rice

Brit Mono Protein LAMB & BROWN RICE to pyszna, pełnoporcjowa karma przeznaczona dla psów z wrażliwym przewodem pokarmowym, alergią i nietolerancją pokarmową. Darmowa dostawa od 99zł i niskie ceny! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 819  do 9699 

Brit Pate Meat Turkey

Brit Pate & Meat TURKEY to bezzbożowa, bogata w witaminy i składniki odżywcze wilgotna karma dla psa o smaku indyka. Atrakcyjne ceny i darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź ofertę!

Wybierz wariant

od 599  do 6990 

Brit Mono Protein Lamb

Brit Mono Protein Lamb to pełnoporcjowa, wilgotna karma z pyszną jagnięciną przeznaczona dla psa każdej rasy. Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Atrakcyjne ceny! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 819  do 9699 

Brit Pate Meat Rabbit

Brit PATE & MEAT RABBIT to pełnoporcjowa, bezzbożowa karma z pysznym królikiem dedykowana dla dorosłego psa każdej rasy. Duży wybór produktów i niskie ceny! Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 599  do 6990 

Brit Pate Meat Chicken

Brit PATE & MEAT CHICKEN to pełnoporcjowa, wilgotna karma bogata w soczystego kurczaka oraz wszystkie niezbędne witaminy i składniki odżywcze. Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 599  do 6990 

Brit Pate Meat Venison

Brit Pate & Meat VENISON to bezzbożowa wilgotna karma z dziczyzną i kurczakiem dedykowana dla dorosłego psa każdej rasy. Nie zawiera konserwantów. Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 599  do 6990 

Brit Pate Meat Salmon

Brit Pate & Meat SALMON to pyszna, bezzbożowa karma ze świeżym łososiem dedykowana dla dorosłego psa każdej rasy. Szeroki asortyment i darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź nas!

Wybierz wariant

od 599  do 13990 

Brit Jerky Snack - Venison Protein Bar

Brit Jerky Snack - Venison Protein Bar to zdrowy, smaczny i mięsny przysmak z dziczyzną dla Twojego psa. Idealnie sprawdzi się jako nagroda podczas treningów! Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 1299  do 2190 

Brit Cat Premium Adult Chicken

Brit Cat Premium Adult Chicken to wysokiej jakości, pełnoporcjowa karma dla dorosłego kota z delikatnym kurczakiem i wątróbką drobiową. Bogaty wybór produktów i niskie ceny! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 2490  do 7590 

Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice

Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice to pełnowartościowa, hipoalergiczna karma dla młodego psa dużej rasy z ryżem i jagnięciną. Konkurencyjna oferta i błyskawiczna wysyłka! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 1790  do 37180 

Brit Mono Protein Beef

Brit Mono Protein Beef to pełnoporcjowa, wilgotna karma z delikatną wołowiną przeznaczona dla psa każdej rasy. Idealna dla psów z wrażliwym przewodem pokarmowym. Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź nas!

Wybierz wariant

od 799  do 16999 

Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice

Nowy Brit Care Adult Large Breed Lamb Rice to hipoalergiczna karma dla dorosłego psa dużej rasy z jagnięciną i ryżem. Bogaty wybór produktów i błyskawiczna wysyłka 24h! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 2049  do 34590 

Brit Premium By Nature Junior L Large

Brit Premium By Nature Junior L Large to pełnoporcjowa, bogata w witaminy karma kurczakiem dla juniorów dużych ras. Bogata oferta i konkurencyjne ceny! Błyskawiczna wysyłka! Sprawdź! 

Wybierz wariant

od 3590  do 28358 

Brit Care Senior Lamb & Rice

Brit Care Senior Lamb & Rice to hipoalergiczna karma dla starszego psa każdej rasy z jagnięciną i ryżem. Konkurencyjne ceny i błyskawiczna wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 2090  do 33990 

Brit Premium By Nature Adult S

Brit Premium By Nature Adult S to pełnoporcjowa, bogata w kurczaka i witaminy karma przeznaczona dla dorosłego, małego psa. Szeroki asortyment i atrakcyjne ceny! Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź nas!

Wybierz wariant

od 1990  do 8619 

Brit Care Olej z łososia

Olej z łososia BRIT to preparat stworzony z myślą o wspomaganiu zdrowia skóry i sierści przeznaczony dla psów oraz kotów. Atrakcyjna oferta! Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 3490  do 4490 

Brit Premium by Nature Junior S Small

Brit Premium by Nature Junior S Small to pełnoporcjowa karma z kurczakiem dla juniorów i szczeniąt małych ras. Idealna także dla suk w ciąży i karmiących. Wysyłka 24h! Niskie ceny! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 1890  do 8990 

Brit Mono Protein Beef Rice

Brit Mono Protein BEEF & RICE to pełnoporcjowa, wilgotna karma z pyszną wołowiną i ryżem przeznaczona dla psa każdej rasy. Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Szeroki asortyment i niskie ceny! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 799  do 16999 

Brit Care Dog Snack Mobility

Pyszne przysmaki wspierające chrząstkę stawową i stawy. Zadbaj o kondycję swojego pupila! Atrakcyjne ceny i darmowa dostawa od 99zł! Szeroki wybór produktów! Sprawdź teraz!

Cena 1090 

Brit Cat Premium Indoor

Brit Cat Premium INDOOR kurczak - Karma klasy premium dla kota niewychodzącego na zewnątrz. Zachęcamy do zapoznania się z innymi produktami na naszej stronie! oferujemy konkurencyjne ceny!

Wybierz wariant

od 2490  do 7790 

Brit Mono Protein Turkey

Brit Mono Protein Turkey to pełnoporcjowa, wilgotna karma z pysznym indykiem dla psów wszystkich ras. Idealna dla psa z wrażliwym przewodem pokarmowym, alergiami i nietolerancją pokarmową. Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 799  do 9399 

Brit Mono Protein Tuna Sweet Potato

Brit Mono Protein Tuna & Sweet Potato to pyszna, pełnoporcjowa karma ze świeżym tuńczykiem, bogata w witaminy i składniki odżywcze. Szeroki wybór produktów i atrakcyjne ceny! Sprawdź nas!

Wybierz wariant

od 799  do 9399 

Brit Care Puppy Lamb & Rice

Brit Care Puppy Lamb Rice to hipoalergiczna karma dla szczeniąt i młodych psów wszystkich ras (od 4 tygodni do 12 miesięcy) z jagnięciną i ryżem. Wysyłka 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 1990  do 36690 

Brit Premium By Nature Adult S 3kg + ciastka 100g GRATIS

Brit Premium By Nature Adult S to pełnoporcjowa, bogata w kurczaka i witaminy karma przeznaczona dla dorosłego, małego psa. Szeroki asortyment i atrakcyjne ceny! Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź nas!

Cena 3629 

Brit Care Grain Free Puppy Salmon & Potato

Brit Care Grain Free Puppy Salmon & Potato to bezzbożowa, hipoalergiczna karma dla szczeniąt i młodych psów wszystkich ras z łososiem i ziemniakami. Bezkonkurencyjna oferta i wysyłka w 24h! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 2190  do 35590 

Brit Pate Meat Beef

Brit PATE & MEAT BEEF to pyszna, pełnoporcjowa mokra karma z delikatną wołowiną przeznaczona dla psa każdej rasy. Bogaty wybór produktów i atrakcyjne ceny! Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 599  do 13990 

Brit Pate Meat Puppy

Brit PATE & MEAT PUPPY to pełnoporcjowa, wilgotna karma dla psa. Delikatny indyk sprawia, że karma idealnie nadaje się dla szczeniąt i młodych psów wszystkich ras. Niskie ceny! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 599  do 22900 

Brit Pate Meat Duck

Brit PATE & MEAT DUCK to pełnoporcjowa, mokra karma dla psa wzbogacona o pyszną kaczkę i wszelkie niezbędne witaminy, wspomagające rozwój psa. Szeroki asortyment i darmowa dostawa od 99zł!

Wybierz wariant

od 599  do 6990 

Brit Care Dog Show Champion

Brit Care Dog Show Champion to hipoalergiczna, karma dla dorosłego psa z łososiem i śledziem wspomagająca utrzymanie psów wystawowych w doskonałej kondycji. Sprawdź ofertę!

Wybierz wariant

od 1790  do 34690 

Brit Pate Meat Lamb

Brit PATE & MEAT LAMB to pyszna, pełnoporcjowa karma dodatkiem delikatnej jagnięciny. Idealna dla dorosłego psa każdej rasy. Bogaty wybór produktów i niskie ceny! Sprawdź nas!

Wybierz wariant

od 599  do 6990 

Brit Premium by Nature Light

Brit Premium by Nature Light to pełnoporcjowa karma o smaku indyka dla psów wszystkich ras z nadwagą. Konkurencyjne ceny i bogata oferta! Błyskawiczna wysyłka! Sprawdź sam!

Wybierz wariant

od 3290  do 26380 

Brit Care Adult Large Breed Lamb 12+2kg

Nowy Brit Care Adult Large Breed Lamb Rice to hipoalergiczna karma dla dorosłego psa dużej rasy z jagnięciną i ryżem. Bogaty wybór produktów i błyskawiczna wysyłka 24h! Sprawdź!

Cena 18990 

Brit Care Weight Loss Light Królik & Ryż

Brit Care Weight Loss Light Rabbit & Rice to bezzbożowa, hipoalergiczna karma o smaku królika i ryżu dla dorosłego psa z nadwagą i po zabiegu kastracji. Niskie ceny i wysyłka w 24h! Sprawdź ofertę!

Wybierz wariant

od 1990  do 35190 

Brit Care Grain Free Junior Large Salmon 12+2kg

Brit Care Grain Free Junior Large Salmon Łosoś to bezzbożowa, hipoarelgiczna karma dla młodego psa dużej rasy z łososiem i z ziemniakami. Niskie ceny i błyskawiczna wysyłka! Zobacz na GlobalVet!

Cena 19990 

Brit Pate Meat Mix 8x800g

Brit Pate & Meat MIX to bezzbożowa, pełnowartościowa karma dla dorosłego psa każdej rasy. Kupuj w zestawie i oszczędzaj! Mix smaków 8x800g. Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź!

Cena 7990 

Brit Care Grain Free Adult Large Salmon 12+2kg

Brit Care Grain Free Adult Large Salmon ŁOSOŚ to bezzbożowa, hipoalergiczna karma dla dorosłego psa rasy dużej (powyżej 25kg) z łososiem i ziemniakami. Najlepsza oferta! Wysyłka w 24h! Sprawdź!

Cena 20490 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć