PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Informujemy, że dokonując zakupów w naszym sklepie mają państwo prawo do odstąpienia od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania produktu, bez podania przyczyny. Aby odstąpić od umowy należy przesłać do naszej firmy oświadczenie o odstąpieniu. Wzór oświadczenia znajduje się poniżej. Oświadczenie prosimy przesłać na adres:

GLOBALVET SP. Z O.O.
Wierzbowa 53
21-100 Lubartów
lub na nasz adres mailowy [email protected]

Proszę zwrócić uwagę aby oświadczenie zawierało takie dane jak: Imię i nazwisko kupującego, numer i datę zamówienia, nazwę i ilość zwracanych towarów, numer konta na które mają zostać zwrócone pieniądze oraz Państwa podpis. Zwrot zostanie uznany, tylko jeśli zwracane artykuły nie będą nosiły śladów użytkowania a produkt i akcesoria będą w pełni kompletne.

Kliknij tutaj, aby pobrać oświadczenie odstąpienia od umowy kupna sprzedaży - DOC

PRAWO DO REKLAMACJI

Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa zamówienia były realizowane sprawnie i bez żadnych problemów. Niestety, czasem z przyczyn niezależnych od nas dochodzi do sytuacji kiedy produkt należy zwrócić. Są to sytuacje kiedy otrzymali Państwo produkt uszkodzony lub inny niż zamówiony. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo do reklamowania zakupionych produktów. W przypadku uznania reklamacji mogą Państwo wymienić towar na nowy lub uzyskać zwrot pieniędzy. Aby reklamacja czy zwrot przebiegał sprawnie, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem obsługi klienta pod numerem 535-244-037. Postaramy się ustalić najbardziej dogodne i szybkie rozwiązanie dla Państwa. Szczegóły dotyczące reklamacji znajdziecie Państwo w regulaminie sklepu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć