Haltery / kantary

Halter, inaczej nazywany kantarem, jest to rodzaj uzdy zakładanej na pysk psa. Zamocowanie smyczy znajduje się nie na grzbiecie, a pod szyją. Naciągnięcie smyczy powoduje zaciśnięcie otaczającego kufę (przednią część głowy zwierzęcia) paska, zmusza do pochylenia łba i zniechęca do ciągnięcia. Świetnie się sprawdzi, gdy chcemy nauczyć swojego psa spokojnego chodzenia przy nodze. Halter dla psa powinien być dostosowany do wielkości zwierzęcia i zapewniać mu pełny komfort. Musi dobrze układać się na głowie, aby nie dopuścić do obcierania sierści czy skóry przez krawędzie pasków. Należy pamiętać, że nieumiejętne założenie lub zbyt długie stosowanie kantara może przysporzyć pupilowi dyskomfort i obciążanie. Sprawdź dostępne produkty na Naszym sklepie!

Aktywne filtry

AMIPLAY HALTER seria Basic roz. XXL

HALTER z serii Basic od Amiplay to świetne rozwiązanie podczas spaceru z energicznym psiakiem. Konkurencyjne ceny i szeroki wybór asortymentu. Sprawdź naszą ofertę!

Cena 2790 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć