Filtry

Cena

Cena

  • 24,00 zł - 66,00 zł

Rodzaj preparatu

Rodzaj preparatu

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Szybka wysyłka

Preparaty dermatologiczne dla psa

Gdy zauważysz, że Twój pies częściej się drapie, ociera o wszystkie możliwe przedmioty w domu, jego sierść już nie jest tak miękka i błyszcząca jak dawniej – to znak, że może mieć problemy skórne. Gdy zaobserwujesz już pierwsze objawy i po regularnej kontroli widzisz, że jego stan się nie zmienia, wtedy należy wtedy sięgnąć po preparaty dermatologiczne, które pomogą mu się uporać z jego dolegliwościami.

Aktywne filtry

Dr Seidel MANUKA SPRAY REGENERUJĄCY NA RANY 50ml

MANUKA SPRAY to specjalistyczny preparat do pielęgnacji uszkodzonej skóry zwierząt. Duży wybór produktów i niskie ceny! Bezpłatna wysyłka od 99zł w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 2999 

Eurowet Hexoderm-K

HEXODERM-K jest dermokosmetykiem weterynaryjnym, regulującym mikroflorę skóry, stabilizującym jej pH oraz zapobiegającym wysuszaniu poprzez pozostawienie cienkiej warstwy tłuszczowo-białkowej. Sprawdź ofertę!

Wybierz wariant

od 690  do 3990 

SILVECO Skin Protection 250ml

SILVECO Skin Protection to innowacyjny preparat higieniczny wspomagający naturalne procesy odbudowy skóry. Darmowa wysyłka od 99 zł w 24h! Sprawdź!

Cena 4200 

Bioderm Gold Spray 100ml

Bioderm Gold Spray  to specjalistyczny preparat do pielęgnacji uszkodzeń skóry u zwierząt. Duży wybór produktów i niskie ceny! Bezpłatna wysyłka od 99zł w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 4000 

SILVECO Derm 250ml

SILVECO Skin Protection to innowacyjny preparat higieniczny wspomagający naturalne procesy odbudowy skóry. Darmowa wysyłka od 99 zł w 24h! Sprawdź!

Cena 4100 

Dr Seidel SKIN AID SPRAY-SPRAY NA RANY 50ml

SKIN AID SPRAY to specjalistyczny preparat do pielęgnacji uszkodzeń skóry u zwierząt. Duży wybór produktów i niskie ceny! Bezpłatna wysyłka od 99zł w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 2500 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć