zabawki

Zabawki dla Twojego psa

W swojej ofercie posiadamy bardzo dużo zróżnicowanych zabawek dla psów. Zarówno szczenięta jak i duże, dorosłe psy znajdą u nas coś dla siebie. Sprawdź!

Rozwiń opis

Aktywne filtry

KONG zabawka AirDog Bone

AirDog Bone są zaprojektowane do wielogodzinnego aportowania. Wykonane z nieścieralnego materiału, który Twój pies może żuć bez ryzyka uszkodzenia zębów. Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 3299  do 5699 

KONG zabawka AirDog Donut

KONG AirDog® Donut łączy w sobie dwie klasyczne zabawki dla psów - piłkę tenisową i piszczałkę. Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 4299  do 5699 

KONG zabawka dla psa Cuteseas Octopus L

Maskotka KONG dla psów, w kształcie ośmiornicy, w środku piszczałka i szeleszcząca folia. Łagodzi stres, stymuluje umysł oraz zapewnia rozrywkę w czasie transportu. Sprawdź ofertę!

Cena 6199 

KONG zabawka SqueakAir Ball S

SqueakAir Ball łączy dwie klasyczne zabawki dla psów - piłkę tenisową i piszczałkę. Zabawnie nieregularnie odbija się od powierzchni. Wyprodukowana z materiału, który nie ściera zębów ani dziąseł psa. Sprawdź ofertę!

Cena 2499 

KONG zabawka Squeezz Action Redarge S 4cm

Zestaw trzech piłek firmy KONG, przeznaczonych do aportowania, szkolenia, treningów, aktywności intelektualnej i fizycznej. Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź ofertę!

Cena 3799 

KONG zabawka Activity Ball Puppy M różowy

Wykonana z miękkiej gumy zabawka KONG Puppy dla szczeniaków łagodzi ból zębów i dziąseł. Pomaga w czyszczeniu zębów i łagodzi ból dziąseł podczas żucia. Sprawdź naszą ofertę!

Cena 6499 

KONG zabawka Squeezz Action Redarge M 6cm

Zestaw trzech piłek firmy KONG, przeznaczonych do aportowania, szkolenia, treningów, aktywności intelektualnej i fizycznej. Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź ofertę!

Cena 4699 

KONG zabawka Extreme M

Zabawka ma wiele zastosowań. Służy nie tylko jako gryzak, ale także jako pomoc w transporcie, antystresowo, do aportowania, pomoc w trenowaniu psa, zapewnia rozrywkę w czasie kiedy zostawiamy psa w domu wychodząc do pracy, łagodzi ból ząbkowania. Sprawdź ofertę!

Cena 5899 

KONG zabawka Puppy M

Kong Puppy  służy nie tylko jako gryzak, ale także jako pomoc w transporcie, antystresowo, do aportowania, pomoc w trenowaniu psa, zapewnia rozrywkę w czasie kiedy zostawiamy psa w domu wychodząc do pracy, łagodzi ból ząbkowania.  Sprawdź ofertę!

Cena 4699 

KONG zabawka Squeezz Action Redarge L

Dwie piłki firmy KONG przeznaczone do aportowania, szkolenia, treningów, aktywności intelektualnej i fizycznej Gryzak wykonany z wysokiej jakości tworzywa TPR. Sprawdź naszą ofertę!

Cena 4699 

KONG zabawka Classic XL

Zabawka dla psów wszystkich ras o średnim stylu żucia. Ma wiele zastosowań. Służy nie tylko jako gryzak, ale także jako pomoc w transporcie, antystresowo. Sprawdź ofertę!

Cena 9799 

KONG zabawka SqueakAir Ball M

SqueakAir Ball łączy dwie klasyczne zabawki dla psów - piłkę tenisową i piszczałkę. Zabawnie nieregularnie odbija się od powierzchni. Wyprodukowana z materiału, który nie ściera zębów ani dziąseł psa. Sprawdź ofertę!

Cena 2899 

KONG zabawka Dotz Circle S

KONG Dotz Circle S to gryzak dla psa wykonany z wysokiej jakości, w 100% naturalnej i nietoksycznej gumy kauczukowej. Sprawdź naszą ofertę!

Cena 3799 

KONG zabawka Kazoo L

KONG Kazoo to świetna, piszcząca zabawka dla Twojego pupila! Dźwięki, które wydaje z pewnością zainteresują Twojego psa! Duży wybór produktów i niskie ceny! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 5099 

KONG zabawka dla psa Knots Scrunch Raccoon M/L

Pluszowa zabawka firmy Kong w kształcie szopa. Wytrzymały i rozciągany węzeł w brzuchu szopa idealnie nadaje się do przeciągania z Twoim pupilem. Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź!

Cena 6199 

KONG zabawka Rewards Shell S

KONG zabawka Rewards Shell S to gryzak wykonany z wysokiej jakości, w 100% naturalnej i nietoksycznej gumy kauczukowej. Wytrzymały dozownik karmy, który ułatwia stymulacje intelektualną. Sprawdź ofertę!

Cena 5999 

KONG zabawka RePlay S

Napędzana ruchem łap zabawka toczy się i automatycznie wraca. Jednocześnie dozuje przysmaki nagradzając Twojego pupila! Sprawdź ofertę!

Cena 7299 

KONG zabawka Shakers Luv Elephant S

Shakers Luv Elephant - Zabawka dla Twojego pupila. Idealna nie tylko do przytulania, ale też podgryzania, szarpania i potrząsania! Wysyłka w 24h! Sprawdź ofertę!

Cena 4299 

KONG zabawka pies Knots Wild Bear Assorted M/L

Pluszowa zabawka firmy KONG dla wszystkich ras psów w każdym wieku. Ukryty wewnątrz sznur z pętelkami zaspokaja wewnętrzne instynkty. Sprawdź naszą ofertę!

Cena 6199 

KONG zabawka Confetti Stick M

KONG zabawka Confetti Stick to gryzak wykonany z wysokiej jakości, w 100% naturalnej i nietoksycznej gumy kauczukowej, wypustki dodatkowo masują dziąsła i czyszczą zęby. Sprawdź ofertę!

Cena 5199 

KONG zabawka RePlay L

Napędzana ruchem łap zabawka toczy się i automatycznie wraca. Jednocześnie dozuje przysmaki nagradzając Twojego pupila! Sprawdź ofertę!

Cena 8299 

KONG zabawka Winders Fox

KONG's Fox został zaprojektowany z myślą o całej rodzinie. Psy uwielbiają podrzucać, aportować i ciągnąć tę ekscytującą zabawkę. Sprawdź naszą ofertę!

Cena 4099 

KONG zabawka dla psa Cuteseas Whale L

Maskotka KONG dla psów, w kształcie wieloryba, w środku piszczałka i szeleszcząca folia. Łagodzi stres, stymuluje umysł oraz zapewnia rozrywkę w czasie transportu, podróży samochodem, a także zabawy w plenerze i samotnych wieczorów. Sprawdź ofertę!

Cena 6199 

KONG zabawka pies Knots Wild Bear Assorted S/M

Pluszowa zabawka firmy KONG dla wszystkich ras psów w każdym wieku. Ukryty wewnątrz sznur z pętelkami zaspokaja wewnętrzne instynkty. Zabawka łagodzi stres, ułatwia relaks i odpoczynek. Sprawdź ofertę!

Cena 4899 

KONG zabawka AirDog Football M

Kong AirDog Football - piszcząca, bardzo interesująca zabawka dla Twojego pupila! Wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 4099 

KONG zabawka AirDog Football L

Kong AirDog Football - piszcząca, bardzo interesująca zabawka dla Twojego pupila! Wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 5699 

KONG zabawka Classic M

Zabawka dla psów powyżej 9 miesiąca życia wszystkich ras o średnim stylu żucia. Ma wiele zastosowań. Służy nie tylko jako gryzak, ale także jako pomoc w transporcie, antystresowo. Sprawdź ofertę!

Cena 5199 

KONG zabawka Puppy Binkie S różowy smoczek

KONG zabawka Puppy Binkie S -  zabawka dla szczeniaka Puppy Binkie z wyglądu przypomina smoczek dla małych dzieci. Atrakcyjne ceny i duży wybór produktów! Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź!

Cena 4599 

KONG zabawka Kazoo S

KONG Kazoo to świetna, piszcząca zabawka dla Twojego pupila! Dźwięki, które wydaje z pewnością zainteresują Twojego psa! Duży wybór produktów i niskie ceny! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 4099 

KONG zabawka dla psa Knots Scrunch Fox S/M

Pluszowa zabawka firmy Kong w kształcie lisa. Wytrzymały i rozciągany węzeł w brzuchu lisa idealnie nadaje się do przeciągania z Twoim pupilem. Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź ofertę!

Cena 4399 

KONG zabawka Bounzer L

KONG zabawka Bounzer L - zabawka wykonana jest z lekkiej lecz solidnej gumy, która doskonale się odbija i toczy po podłożu. Darmowa dostawa od 99zl w 24h! Sprawdź ofertę!

Cena 8199 

KONG zabawka Flyer L

Kong Flyer - Frisbee dla psa. Zabawka do rzucania i aportowania dla Twojego pupila! Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź!

Cena 7099 

KONG zabawka Low Stuff Speckles Monkey L

Zabawka dla psa Low Stuff Speckles Monkey. Zabawki wykonana z przyjemnego, pluszowego materiału. W środku zabawki ukryta jest piszczałka! Sprawdź!

Cena 6199 

KONG zabawka Dotz Circle L

KONG zabawka Dotz Circle L to gryzak wykonany z wysokiej jakości, w 100% naturalnej i nietoksycznej gumy kauczukowej. Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 6699 

KONG zabawka Extreme Flyer L

Kong Flyer Extreme - Frisbee dla psa. Zabawka do rzucania i aportowania dla Twojego pupila! Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź!

Cena 7799 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć