VetExpert

VetExpert jest najlepiej znaną i najczęściej polecaną marką suplementów dla zwierząt wśród lekarzy weterynarii. Obecnie firma współpracuje z 30 000 lekarzy weterynarii w kraju i za granicą. Marka może poszczycić się, że jako jedyna polska firma z tej branży posiada linię własnych produktów diagnostycznych. Jako pierwsi w kraju opracowali diety weterynaryjne dla psów i kotów oraz wykreowali od podstaw rynek profesjonalnych suplementów, za co zostali wielokrotnie nagrodzeni. Marka VetExpert powstała 2008 roku w Polsce, aby wspierać lekarzy weterynarii i opiekunów na całym świecie. Wśród produktów firmy znajdziemy suplementy, testy i urządzenia diagnostyczne, kosmetyki, karmy Raw Paleo oraz diety weterynaryjne dla psów i kotów. Sprawdź ofertę marki VetExpert w Naszym sklepie!

VetExpert ArthroVet

VetExpert ArthroVet stosuje się w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania stawów. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 3990  do 4990 

VetExpert ArthroVet Complex

VetExpert ArthroVet Complex stosuje się w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania stawów. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 5790  do 7390 

VetExpert UrinoVet Cat Dilution

VetExpert UrinoVet Cat Dilution to preparat dla kotów wspomagający prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego oraz posiadający właściwości zakwaszające mocz. Kapsułka Twist Off gwarantuje łatwość podania. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 6190 

VetExpert UrinoVet Cat

VetExpert UrinoVet Cat to preparat dla kotów wspomagający prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Kapsułka Twist Off gwarantuje łatwość podania. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 5690 

VetExpert Bioprotect Paste 15 ml

VetExpert Bioprotect Paste to preparat wspomagający dla psów i kotów z zaburzeniami mikroflory przewodu pokarmowego. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 3890 

VetExpert Hepatiale Forte

VetExpert Hepatiale Forte to preparat dla psów i kotów wspomagający funkcje wątroby. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 2790 

VetExpert Hepatiale Forte Advanced

VetExpert Hepatiale Forte to preparat dla psów i kotów kompleksowo wspomagający funkcje wątroby oraz ułatwiający produkcję żółci. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 7390 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć