VetExpert

VetExpert jest najlepiej znaną i najczęściej polecaną marką suplementów dla zwierząt wśród lekarzy weterynarii. Obecnie firma współpracuje z 30 000 lekarzy weterynarii w kraju i za granicą. Marka może poszczycić się, że jako jedyna polska firma z tej branży posiada linię własnych produktów diagnostycznych. Jako pierwsi w kraju opracowali diety weterynaryjne dla psów i kotów oraz wykreowali od podstaw rynek profesjonalnych suplementów, za co zostali wielokrotnie nagrodzeni. Marka VetExpert powstała 2008 roku w Polsce, aby wspierać lekarzy weterynarii i opiekunów na całym świecie. Wśród produktów firmy znajdziemy suplementy, testy i urządzenia diagnostyczne, kosmetyki, karmy Raw Paleo oraz diety weterynaryjne dla psów i kotów. Sprawdź ofertę marki VetExpert w Naszym sklepie!

VetExpert VetAminex

VetExpert VetAminex to preparat dla psów i kotów zawierający kompleks witamin i minerałów. Kapsułka Twist Off gwarantuje łatwość podania. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 5839 

VetExpert VetoSkin

VetExpert VetoSkin to preparat dla psów i kotów zawierający kompleks witamin i minerałów wspomagających w walce z problemami skórnymi. Kapsułka Twist Off gwarantuje łatwość podania. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 5290  do 6099 

VetExpert ArthroVet

VetExpert ArthroVet stosuje się w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania stawów. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 4499  do 5799 

VetExpert KalmVet

VetExpert KalmVet - preparat dla psów i kotów łagodzący objawy stresu. Wygodna forma kapsułki Twist Off gwarantuje łatwość podania. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 5849 

VetExpert Plaqueoff Animal

VetExpert VetoSkin to preparat dla psów i kotów do pielęgnacji jamy ustnej i zębów  Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 4399  do 7699 

VetExpert Bioprotect Paste 15 ml

VetExpert Bioprotect Paste to preparat wspomagający dla psów i kotów z zaburzeniami mikroflory przewodu pokarmowego. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 4249 

VetExpert Hepatiale Forte

VetExpert Hepatiale Forte to preparat dla psów i kotów wspomagający funkcje wątroby. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 3299 

VetExpert RenalVet

VetExpert RenalVet - preparat wspomagający, polecany dla psów i kotów z objawami przewlekłej niewydolności nerek. Wygodna forma kapsułki Twist Off gwarantuje łatwość podania. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 6049 

VetExpert Neurosupport

VetExpert Neurosupport to preparat dla psów i kotów wspomagający prawidłowe funkcjonowanie i ochronę układu nerwowego. Kapsułka Twist Off gwarantuje łatwość podania. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 7149 

VetExpert HemoVet

VetExpert Hemovet to preparat z żelazem dla psów, wspomagający leczenie niedokrwistości. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 4490 

VetExpert UrinoVet Cat

VetExpert UrinoVet Cat to preparat dla kotów wspomagający prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Kapsułka Twist Off gwarantuje łatwość podania. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 6789 

VetExpert Specialist Shampoo

VetExpert Specjalistyczny szampon dla psów i kotów przeznaczony do pielęgnacji skóry ze skłonnością do stanów zapalnych na tle bakteryjnym lub grzybiczym. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 4490 

VetExpert VetoMune

VetExpert VetoMune to preparat dla psów i kotów wspierający dwukierunkowo odporność organizmu. Wygodna forma kapsułki Twist Off gwarantuje łatwość podania. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 6299 

VetExpert UrinoVet Cat Dilution

VetExpert UrinoVet Cat Dilution to preparat dla kotów wspomagający prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego oraz posiadający właściwości zakwaszające mocz. Kapsułka Twist Off gwarantuje łatwość podania. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 7310 

VetExpert Hepatiale Forte Advanced

VetExpert Hepatiale Forte to preparat dla psów i kotów kompleksowo wspomagający funkcje wątroby oraz ułatwiający produkcję żółci. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 7380 

VetExpert ArthroVet Complex

VetExpert ArthroVet Complex stosuje się w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania stawów. Bogaty wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 6590  do 8790 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć