Filtry

Rodzaj

Rodzaj

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 37,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Szybka wysyłka

Dla jeża

Coraz częściej w pobliżu miejsc zamieszkanych przez ludzi pojawiają się dziko żyjące jeże. To zwierzęta zazwyczaj aktywne nocą, dzień spędzają w ukryciu, gdzie chronią się przed drapieżnikami. Mają bardzo słaby wzrok, ich głównym zmysłem jest węch i słuch. To właśnie dzięki węchowi wyczuwają zagrożenie i są w stanie szybko zareagować. Rosnącą popularnością cieszą się też jeże hodowlane, ponieważ nie wymagają dużych nakładów finansowych. W warunkach domowych może mają mniej zagrożeń, ale potrzeby są te same. Sprawdź Naszą ofertę dla jeży!

Aktywne filtry

Tropifit Atelerix - dla jeża

Atelerix to kompletna karma z kurczakiem i dodatkiem suszonych larw mącznika młynarka dla afrykańskich jeży pigmejskich oraz jeży białobrzuchych, uszatych, algierskich, południowoafrykańskich, somalijskich i innych. Bogaty wybór produktów! Wysyłka 24h! Kliknij i sprawdź naszą ofertę!

Cena 3890 

Over Zoo Optic Drop 130ml

Preparat do pielęgnacji oczu dla psów, kotów oraz gryzoni. Wysyłka już w 24h! Sprawdź!

Cena 1897 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć