BOSCH

Firma Bosch od wielu lat swoją produkcję prowadzi w rodzinnym zakładzie, zgodnie z najnowszymi badaniami w dziedzinie żywienia psów i kotów. Niewątpliwym atutem karm marki Bosch jest starannie wyselekcjonowany skład. Receptury są stale udoskonalane i wyróżniają się wysoką zawartością mięsa oraz umiejętnie dobranymi dodatkami, aby zapewnić wszelkie potrzeby żywieniowe Twojego pupila. W asortymencie firmy znajdziemy karmy dla wszystkich zwierząt niezależnie od wieku i stanu zdrowotnego. Zobacz jakie produkty możesz kupić w Naszym sklepie!

Bosch Active

Bosh Active to sucha karma dla psa dedykowana czworonogom o wysokim zapotrzebowaniu energetycznym. Wzmacnia wytrzymałość i wydajność organizmu zwierzęcia. Dostawa 24h! Sprawdź!

Cena 14190 

Bosch Maxi Adult

Idealna karma dla psa dużych ras (pow. 30 kg). Odpowiednio zbilansowane białko i tłuszcze zminimalizują ryzyko nadwagi. Bogaty wybór produktów i błyskawiczna wysyłka! Sprawdź ofertę!

Wybierz wariant

od 3985  do 13470 

Bosch Adult Menue

Bosch Adult Menue - pyszna sucha karma dla dorosłego psa. Idealny wybór nawet dla najbardziej wybrednych czworonogów. Bogaty wybór produktów i konkurencyjne ceny! Wysyłka 24h! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 3490  do 13490 

Bosch Light

Bosh Light to pełnoporcjowa karma oparta na mięsie drobiowym z ryżem i przeznaczona dla psów dorosłych z nadwagą lub tendencją do nadwagi. Darmowa wysyłka od 99zł! Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 11990  do 26900 

Bosch Senior

Bosch Senior to idealna karma dla psów powyżej 7. roku życia, której zawartość kalorii, białka i minerałów została mocno obniżona. DARMOWA DOSTAWA od 99zł! Sprawdź ofertę naszego sklepu!

Wybierz wariant

od 12199  do 26900 

Bosch Adult Lamb Rice

Bosch Adult Lamb Rice to odpowiednio zbilansowany, codzienny posiłek wyprodukowany z myślą o psach dorosłych wszystkich ras. Bogaty wybór produktu i konkurencyjne ceny! Sprawdź nas!

Wybierz wariant

od 3379  do 13890 

Bosch Sensitive

Bosch Sensitive to wyjątkowa karma dla dorosłego, wrażliwego na pokarm psa zmniejszająca podatność na uczulenia i nietolerancje pokarmowe. Bezpłatna dostawa już od 99zł! Wysyłka 24h! Sprawdź!

Cena 19599 

Bosch Special Light

Bosch Special Light to idealna karma dla psów z nadwagą, której zawartość kalorii, białka i minerałów została mocno obniżona. DARMOWA DOSTAWA od 99zł! Sprawdź ofertę naszego sklepu!

Cena 13990 

Bosch Adult Fish Potato

Bosch Adult Fish Potato pyszna sucha karma z pyszną rybą przeznaczona dla dorosłego psa. Idealny wybór nawet dla najbardziej wybrednych czworonogów. Wysyłka 24h! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 3990  do 15199 

Bosch Adult Poultry Millet

Bosh Adult to idealna karma dla dorosłego psa, ze względu na dużą zawartość świeżego drobiu i prosa. DARMOWA WYSYŁKA od 99zł! Bogaty wybór produktów, atrakcyjne ceny i dostawa w 24h! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 3990  do 12990 

Bosch Mini Junior

Bosch Mini Junior to idealna propozycja dla szczeniąt małych ras (do 15kg). Jej wyjątkowa receptura zadowoli nawet najbardziej wybrednego psa. Atrakcyjne ceny i dostawa w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 4990  do 16614 

Bosch Junior Lamb Rice

Bosch Junior Lamb Rice to pyszna, wyjątkowa karma z jagnięciną i ryżem, stworzona z myślą o najmłodszych czworonogach. DARMOWA DOSTAWA od 99zł! Błyskawiczna wysyłka! Sprawdź!

Cena 17480 

Bosch Adult Salmon Potato

Bosch Adult Salmon Potato - Pyszna, bogata w witaminy i składniki odżywcze karma dla dorosłego psa. Bogaty wybór produktów i konkurencyjne ceny! Dostawa w 24h! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 4290  do 17790 

Bosch Medium Junior

Bosch Medium Junior to wyjątkowa, pyszna drobiowa karma przeznaczona dla naszych najmniejszych towarzyszy. Darmowa wysyłka od 99zł! Dostawa w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 16490 

Bosch Sanabelle Adult z Drobiem

Bosch Sanabelle Adult to pełnoporcjowe pożywienie szczególnie polecane dla dorosłych kotów - szczególnie polecane dla kotów niewychodzących z domu. Atrakcyjne ceny! Sprawdź nas!

Wybierz wariant

od 1590  do 16300 

Bosch Sanabelle Adult ze Strusiem

Bosch Sanabelle Adult to pełnoporcjowe pożywienie szczególnie polecane dla dorosłych kotów - szczególnie polecane dla kotów niewychodzących z domu. Atrakcyjne ceny i szybka wysyłka! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 1590  do 18130 

Bosch Sanabelle Adult z Pstrągiem

Bosch Sanabelle Adult to pełnoporcjowe pożywienie szczególnie polecane dla dorosłych kotów - szczególnie polecane dla kotów niewychodzących z domu (Indoor). Sprawdź ofertę naszego sklepu!

Wybierz wariant

od 1590  do 18099 

Bosch My Friend

Bosch My Friend to idealna codzienna karma dla Twojego psa. Atrakcyjne ceny i szeroki wybór produktów! Sprawdź Naszą ofertę!

Cena 12799 

Bosch Sanabelle Light

Bosch Sanabelle Light to pełnoporcjowa karma ze świeżym drobiem przeznaczona dla dorosłego kota z tendencją do nadwagi. DARMOWA DOSTAWA od 99zł! Bogata oferta i atrakcyjne ceny! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 1590  do 17474 

Bosch Sanabelle Grande

Bosch Sanabelle Grande to pełnoporcjowa karma przeznaczona dla dorosłego kota. Szczególnie polecana dla dużych ras. Bogata oferta i atrakcyjne ceny! DARMOWA DOSTAWA od 99zł! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 1985  do 18990 

Bosch Sanabelle Urinary

Bosch Sanabelle Urinary to pełnoporcjowa karma dla kota o zredukowanej zawartości białka dzięki czemu odciąża nerki i pozostałe organy układu wydalniczego. Atrakcyjne ceny i dostawa 24h! Sprawdź!

Wybierz wariant

od 1999  do 20699 

Bosch Sanabelle Sensitive Lamb

Bosch Sanabelle Sensitive to pełnoporcjowe pożywienie dla dorosłych kotów - szczególnie polecane dla kotów wrażliwych. DARMOWA DOSTAWA od 99zł! Atrakcyjne ceny! Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 6150  do 17979 

Bosch Adult Mini Lamb Rice

Bosch Adult Mini Lamb Rice to pyszna, pełnoporcjowa karma przeznaczona dla dorosłego psa małej rasy. DARMOWA WYSYŁKA już od 99zł! Atrakcyjne ceny i dostawa w 24h! Sprawdź nas!

Wybierz wariant

od 4990  do 16990 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć