Versele Laga

Marka stworzona przez Prudenta Versele w 1932 roku, rozpoczęła produkcję i sprzedaż pasz dla bydła dla okolicznych rolników. W ciągu pięciu lat od rozpoczęcia działalności zainteresowanie osiągnęło taki poziom, że konieczna była budowa pierwszej fabryki w Belgii. Kolejnym kierunkiem rozwoju firmy stało się stworzenie produktów dla gołębi pocztowych, następnie dla innych ptaków, zwierząt gospodarskich, psów, kotów i gryzoni. Bogaty wybór spośród ponad 2100 zbilansowanych produktów żywnościowych i pielęgnacyjnych, sprawi, że miłośnicy zwierząt z całego świata mogą zapewnić swoim zwierzętom zdrowie i sprawność. Wszystko dzięki wspólnej pasji do zwierząt, badaniom naukowym i rozwojowi sytuacji rynkowej. Versele Laga zatrudnia wielu pracowników w 75 krajach oraz posiada siedem zakładów produkcyjnych w Europie, jeden w Chinach i dwa w Stanach Zjednoczonych. Sprawdź dostępne na Naszej stronie produkty tej marki !!!

Versele Laga Classic Dog DUO KROK 20kg

Versele Laga Classic Dog Duo Krok jest karmą opracowaną specjalnie dla dorosłych psów wszystkich ras. Wysyłka 24h! Sprawdź!

Cena 9490 

Versele Laga Degu Nature

Versele Laga Degu Nature to zróżnicowana, smakowita karma dla koszatniczek. Bogaty wybór produktów! Wysyłka 24h! Kliknij i sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 1890  do 4379 

Versele Laga Rat Nature

Versele Laga Rat Nature to zróżnicowana, smakowita karma dla szczura. Bogaty wybór produktów! Wysyłka 24h! Kliknij i sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 2190  do 5190 

Versele Laga Hamster Nature

Versele Laga Hamster Nature to zróżnicowana, wysokobłonnikowa mieszanka dla chomików. Bogaty wybór produktów! Wysyłka 24h! Kliknij i sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 2090  do 4780 

Versele Laga Crispy Muesli Guinea Pig

Versele Laga Crispy Muesli Guinea Pig to bogata w błonnik wysokiej jakości karma dla świnek morskich. Bogaty wybór produktów! Wysyłka 24h! Kliknij i sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 1590  do 12990 

Versele Laga Crispy Muesli Hamster&Co

Versele Laga Crispy Muesli Hamster&Co to bogata w błonnik wysokiej jakości karma dla chomików, wiewiórek, szczurów i myszy. Bogaty wybór produktów! Wysyłka 24h! Kliknij i sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 1379  do 16990 

Versele Laga Chinchilla Nature

Versele Laga Chinchilla Nature to zróżnicowana, smakowita karma dla szynszyli. Bogaty wybór produktów! Wysyłka 24h! Kliknij i sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 1775  do 3990 

Versele Laga Crispy Muesli Rabbits

Versele Laga Crispy Muesli Rabbits to bogata w błonnik wysokiej jakości karma dla królików. Bogaty wybór produktów! Wysyłka 24h! Kliknij i sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 1379  do 12990 

Versele Laga Classic Zero

Versele Laga Classic Zero to zróżnicowana uzupełniająca mieszanka dla królików i gryzoni. Bogaty wybór produktów! Wysyłka 24h! Kliknij i sprawdź naszą ofertę!

Cena 9990 

Versele Laga Crispy Sticks Rabbits Chinchillas 2x55g

Versele Laga Cripsy Sticks to pyszne przysmaki dla królików i gryzoni, które urozmaicą codzienne posiłki Twojego pupila. Bogaty wybór produktów! Wysyłka 24h! Kliknij i sprawdź naszą ofertę!

Cena 899 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć