Perfumy dla psa

Każdy pies posiada swój indywidualny, niekiedy specyficzny, zapach. Jeśli Twój psiak często przebywa na świeżym powietrzu i często poddawany jest kąpieli, to nie jesteśmy w stanie go wyczuć. Co jednak zrobić, gdy nieprzyjemna woń jest bardziej intensywna niż zwykle? Rozwiązaniem mogą być perfumy dla psa. Pamiętaj tylko, że powinny być stosowane jako doraźna pomoc w zniwelowaniu przykrego zapachu, nie mogą zastąpić kąpieli.

Aktywne filtry

Over Zoo Perfumy dla psów o zapachu jaśminu 100ml

Perfumy dla psa o zapachu jaśminu od Over Zoo - specjalnie opracowana kompozycja nadaje delikatny, relaksujący aromat jaśminu, który zapewni długotrwałe wrażenie świeżości. Sprawdź ofertę!

Cena 2399 

Over Zoo Perfumy dla psów o zapachu bananów 100ml

Perfumy dla psa od Over Zoo - specjalnie opracowana kompozycja nadaje słodki aromat dojrzałych bananów, który zapewni długotrwałe wrażenie świeżości i podkreśli niepowtarzalny charakter każdego zwierzęcia. Sprawdź!

Cena 1999 

Over Zoo Perfumy dla psów o zapachu arbuza 100ml

Perfumy dla psów o zapachu arbuza - specjalnie opracowana kompozycja nadaje wyrazisty, orzeźwiający aromat arbuza, który zapewni długotrwałe wrażenie świeżości i podkreśli niepowtarzalny charakter każdego zwierzęcia. Sprawdź ofertę!

Cena 2299 

Over Zoo Perfumy dla psów o zapachu truskawek 100ml

Perfumy dla psa o zapachu truskawek od Over Zoo - specjalnie opracowana kompozycja nadaje orzeźwiający aromat soczystych truskawek, który zapewni długotrwałe wrażenie świeżości. Sprawdź!

Cena 2299 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć