Szybka wysyłka

Inne przysmaki dla psa

Nie wiesz jaki przysmak jest odpowiedni dla Twojego psa? Nie boryka się z żadnymi problemami zdrowotnymi, a znane już przekąski już mu nie smakują? Brakuje mu odmiany w codziennym żywieniu? Sprawdź Nasz bogaty asortyment smaczków m.in. sushi, kotleciki, pałeczki i inne smakowite propozycje!

Aktywne filtry

Maced Super Premium steki wołowe

Maced Steki Wołowe stanowią doskonale narzędzie treningowe, pomagają wzmocnić dobre zachowania psa. ! Szeroki wybór asortymentu i konkurencyjne ceny. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 789  do 2999 

Maced Szaszłyk z kaczki

Maced Szaszłyk z Kaczki - to zdrowa i smakowita przekąska dla czworonożnego pupila! Szeroki wybór asortymentu i atrakcyjne ceny. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Cena 3689 

Maced sushi królik z rybą

Maced sushi z królikiem i rybą - to mięsna przysmak dla każdego czworonoga! Szeroki wybór asortymentu i konkurencyjne ceny. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 699  do 3790 

Maced Super Premium harder z dziczyzny

Maced Harder z dziczyzny to twardy gryzak, który świetnie sobie poradzi z kamieniem nazębnym Twojego czworonożnego pupila! Szeroki wybór asortymentu i atrakcyjne ceny. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Cena 999 

Maced sushi kaczka z rybą

Maced sushi z kaczką i rybą - to idealna przekąska dla każdego czworonoga! Szeroki wybór asortymentu i konkurencyjne ceny. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 679  do 3590 

Maced Super Premium harder wołowy

Maced Harder wołowy to twardy gryzak, który świetnie sobie poradzi z kamieniem nazębnym Twojego czworonożnego pupila! Szeroki wybór asortymentu i atrakcyjne ceny. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 899  do 999 

Maced kokardki z kaczki

Maced kokardki z piersią z kaczki to miękkie i łatwo przyswajalne przekąski dla czworonożnego pupila! Szeroki wybór asortymentu i atrakcyjne ceny. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Cena 3299 

Maced Rings Kaczka z Rybą

Maced Rings z kaczką i rybą - to zdrowa mięsna przekąska dla Twojego psa! Szeroki wybór asortymentu i atrakcyjne ceny. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Cena 4490 

Maced Super Premium harder z królika

Maced Harder z królika to twardy gryzak, który świetnie sobie poradzi z kamieniem nazębnym Twojego czworonożnego pupila! Szeroki wybór asortymentu i atrakcyjne ceny. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 998  do 999 

Maced Super Premium harder z kaczki

Maced Harder z kaczki to twardy gryzak, który świetnie sobie poradzi z kamieniem nazębnym Twojego czworonożnego pupila! Szeroki wybór asortymentu i atrakcyjne ceny. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 899  do 990 

Maced ser himalajski bez laktozy 1szt

Maced ser himalajski bez laktozy to super twardy gryzak dla Twojego czworonożnego pupila! Szeroki wybór asortymentu i atrakcyjne ceny. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 1599  do 3199 

Pet Republic kostki treserki jagnięce

Pet Republic kostki jagnięce - Wysokomięsny przysmak dla psów wszystkich ras, zaspokajający naturalną potrzebę gryzienia i żucia! Szeroki wybór produktów i konkurencyjne ceny. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Cena 785 

Pet Republic gryzak dentystyczny z kaczką rozmiar M

Pet Republic gryzak dentystyczny z kaczką - Wysokomięsny przysmak dla psów wszystkich ras, zaspokajający naturalną potrzebę gryzienia i żucia! Szeroki wybór produktów i konkurencyjne ceny. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 825  do 1925 

Pet Republic przysmak z piersi kurczaka

Pet Republic przysmak z piersi kurczaka - Wysokomięsny przysmak dla psów wszystkich ras, zaspokajający naturalną potrzebę gryzienia i żucia! Szeroki wybór produktów i konkurencyjne ceny. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 810  do 1925 

Pet Republic przysmak z piersi kaczki

Pet Republic przysmak z piersi kaczki - Wysokomięsny przysmak dla psów wszystkich ras, zaspokajający naturalną potrzebę gryzienia i żucia! Szeroki wybór produktów i konkurencyjne ceny. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 910  do 1925 

Maced poroże z jelenia 1szt

Maced poroże z jelenia to bardzo twarde, bezzapachowe przysmaki dla Twojego czworonożnego pupila! Szeroki wybór asortymentu i atrakcyjne ceny. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 1490  do 2990 

Bosch Sammy's Fitness Slice Małże i Olej z Łososia

"Bosch Sammy's Fitness Slice to batony białkowe specjalnie przygotowane dla psów o zwiększonym zapotrzebowaniu na energię. Oferujemy bezpłatną dostawę przy zamówieniach powyżej 99 zł, a przesyłkę realizujemy w ciągu 24 godzin. Zapoznaj się z ofertą już dziś!"

Cena 420 

Maced Super Premium pałeczki wieprzowe

Maced Pałeczki wieprzowe to pyszna przekąska o dopracowanej recepturze. Dzięki swojej miękkości nadają się dla wszystkich psów! Szeroki wybór asortymentu i atrakcyjne ceny. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Cena 799 

Pet Republic kostki treserki wołowe

Pet Republic kostki wołowe - Wysokomięsny przysmak dla psów wszystkich ras, zaspokajający naturalną potrzebę gryzienia i żucia! Szeroki wybór produktów i konkurencyjne ceny. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 785  do 1720 

Maced Trenerki KACZKA Z PESTKAMI DYNI I MELISĄ

Maced Trenerki KACZKA Z PESTKAMI DYNI I MELISĄ - to smakowita przekąska dla Twojego psa! Konkurencyjne ceny i bogaty wybór produktów. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Cena 1590 

Maced Trenerki WIEPRZOWINA Z WOŁOWINĄ

Maced Trenerki WIEPRZOWINA Z WOŁOWINĄ - to smakowita przekąska dla Twojego psa! Konkurencyjne ceny i bogaty wybór produktów. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Cena 1490 

Maced Trenerki KRÓLIK Z JABŁKIEM I BURAKIEM

Maced Trenerki KRÓLIK Z JABŁKIEM I BURAKIEM - to smakowita przekąska dla Twojego psa! Konkurencyjne ceny i bogaty wybór produktów. Wysyłka w 24h! Sprawdź Naszą ofertę!

Cena 1615 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć