TROPIFIT

TropiFit to marka zajmująca się produkcją karm dla gryzoni domowych. Zastosowanie najwyższej jakości ziaren, owoców, warzyw i ziół pochodzących ze sprawdzonych upraw, gwarantuje wysoką jakość produktów. W mieszankach użyto granulatów otrzymywanych w drodze ekstruzji, która zwiększa przyswajalność składników pokarmowych. Pokarmy nie zawierają składników zmodyfikowanych genetycznie (GMO), konserwantów, wzmacniaczy smaku i dodatku cukru, co wpływa na zdrowie Twojego pupila. Kolejnym atutem są hermetyczne opakowanie wypełnione obojętnym gazem, który chroni składniki odżywcze przed utlenianiem oraz inwazją szkodników. Sprawdź ofertę dostępną na Naszej stronie!

Tropifit Atelerix - dla jeża

Atelerix to kompletna karma z kurczakiem i dodatkiem suszonych larw mącznika młynarka dla afrykańskich jeży pigmejskich oraz jeży białobrzuchych, uszatych, algierskich, południowoafrykańskich, somalijskich i innych. Bogaty wybór produktów! Wysyłka 24h! Kliknij i sprawdź naszą ofertę!

Cena 4790 

Tropifit Rabbit - dla królika

Tropifit Rabbit to pełnowartościowy pokarm dla królików hodowanych w charakterze zwierząt towarzyszących, z dodatkiem chleba świętojańskiego i bogatej w białko, granulowanej lucerny. Bogaty wybór produktów! Wysyłka 24h! Kliknij i sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 829  do 1999 

Tropifit Chinchilla - dla szynszyli

Tropifit Chinchilla to pełnowartościowy pokarm dla szynszyli hodowanych w charakterze zwierząt towarzyszących, z dodatkiem marchewki i buraka. Bogaty wybór produktów! Wysyłka 24h! Kliknij i sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 1089  do 2690 

Tropifit Guinea Pig - dla świnki morskiej

Tropifit Guinea Pig to pełnowartościowy pokarm dla kawii domowych (świnek morskich) z dodatkiem chleba świętojańskiego i bogatej w białko, granulowanej lucerny. Bogaty wybór produktów! Wysyłka 24h! Kliknij i sprawdź naszą ofertę!

Wybierz wariant

od 799  do 1999 

Tropifit All in 1 Chinchilla&Degu

Tropifit All in 1 Chinchilla&Degu to pełnowartościowy pokarm dla szynszyli hodowanych i koszatniczek w charakterze zwierząt towarzyszących. Bogaty wybór produktów! Wysyłka 24h! Kliknij i sprawdź naszą ofertę!

Cena 1990 

Tropifit Hamster - dla chomika

Tropifit Hamster to pełnowartościowy pokarm dla chomików, z dodatkiem banana i bogatej w białko granulowanej lucerny. Bogaty wybór produktów! Wysyłka 24h! Kliknij i sprawdź naszą ofertę!

Cena 759 

Tropifit Rat - dla szczura

Tropifit Rat to pełnowartościowy pokarm dla szczurków z dodatkiem słodkich bananów, rodzynków i marchewki. Bogaty wybór produktów! Wysyłka 24h! Kliknij i sprawdź naszą ofertę!

Cena 799 

Tropifit Degu - dla koszatniczki

Tropifit Degu to pełnowartościowy pokarm dla koszatniczek, z dodatkiem kory i gałązek drzew owocowych ułatwiających gryzoniom ścieranie rosnących zębów. Bogaty wybór produktów! Wysyłka 24h! Kliknij i sprawdź naszą ofertę!

Cena 1199 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć