Dla Pszczół

Nasza oferta dedykowana tym niezwykłym stworzeniom, dostarcza wszystkich niezbędnych akcesoriów, lekarstw, testów i innych niezbędnych rzeczy, które pomogą w ich opiece. Nasz sklep oferuje akcesoria pomagające zadbać o dobrostan i zdrowie Twoich pszczół. Odkryj gamę produktów i wiedzy, dzięki którym będziesz mógł zapewnić swoim pszczółkom najlepsze warunki życia.

Aktywne filtry

Vet-Animal CALM-VET 3ml

Kontrolowany spokój pszczół - CALM-VET w saszetkach 3ml. Darmowa wysyłka od 99 zł w 24h! Sprawdź!

Cena 100 

VARROMED 555ml LEK OTC

VARROMED preparat do zwalczania warrozy (Varroa destructor) w rodzinach pszczoły miodnej. Darmowa wysyłka od 99 zł w 24h! Sprawdź!

Cena 15200 

Szybki Test AFB do diagnozowania zgnilca amerykańskiego

Zestaw diagnostyczny do badania zgnilca amerykańskiego (AFB) umożliwia pszczelarzom, lekarzom weterynarii oraz inspektorom weterynaryjnym wykonanie testu na obecność AFB w larwach pszczół miodnych oraz uzyskanie natychmiastowego wyniku w pasiece.. Darmowa wysyłka od 99 zł w 24h! Sprawdź!

Cena 5830 

Vet-Animal INVERTOFIX 250ml

INVERTOFIX to pierwszy na rynku produkt zawierający bezpieczne, naturalne enzymy do przerobienia cukru w syrop inwertowany. Darmowa wysyłka od 99 zł w 24h! Sprawdź!

Cena 5990 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć