Trixie Junior taca na smakołyki Licking Plate 15 cm

  • Marka:
  • Czas realizacji: wysyłka 24h
Cena: 1299 
Dostępny!
Zapytaj o produkt

Trixie Junior taca na smakołyki Licking Plate 15 cm

Ta taca może być wypełniona pastami, mokrą karmą lub produktami mlecznymi, takimi jak jogurt naturalny, które pies zlizuje z przyjemnością. Małe rowki na płycie umożliwiają jedzenie małych porcji pokarmu, co zapewnia długotrwałą i zajmującą aktywność dla szczeniaka. Lizanie tej maty uspokaja zwierzęta i pozwala im powoli spożywać przekąski, co wydłuża okres aktywności. Możesz także napełnić matę przekąskami i zamrozić je, aby zaskoczyć swojego pupila. Wykonana z gumy termoplastycznej (TPR), mata ma miętowy kolor i średnicę 15 cm. Dodatkowo, w cieplejsze dni możesz napełnić matę przekąskami i włożyć ją do zamrażarki, aby zapewnić szczeniakowi ochłodę.

Miski i tacki z rowkami przynoszą szereg korzyści dla psów. Po pierwsze, rowki w tacce wymagają od psów większego wysiłku, by dostać się do jedzenia, co sprawia, że jedzą one wolniej i mniejszymi porcjami. To z kolei poprawia ich aktywność umysłową i zdolności poznawcze, jednocześnie wspomagając trawienie i zapobiegając problemom żołądkowym. Dodatkowo, wolniejsze jedzenie pomaga psom utrzymać zdrową wagę, ograniczając ryzyko nadwagi. Rowki w tackach wymuszają na psach jedzenie w sposób powolny i ostrożny, co zmniejsza zachłanność i ryzyko przypadkowego połykania jedzenia.

  • Rodzaj zabawki Pozostałe
  • Wydaje dźwięk Nie
  • Miejsce na smaczki Nie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć