FRANCODEX spray antystresowy dla szczeniąt i psów 100ml

  • Marka:
  • Czas realizacji: wysyłka 24h
Cena: 2890 
Ostatnie sztuki w magazynie
Zapytaj o produkt

FRANCODEX spray antystresowy dla szczeniąt i psów 

SPRAY ANTYSTRESOWY dla szczeniąt i psów Laboratoire Francodex pomaga stworzyć bezpieczne otoczenie zwierzętom lękliwym, nerwowym, mającym trudności z zaadaptowaniem się w nowym miejscu. Zawarte w produkcie wyciągi z roślin o właściwościach uspokajających (waleriana, passiflora, głóg, kocimiętka) korzystnie wpłyną na samopoczucie zwierzęcia i pomogą uniknąć niepożądanych zachowań wywołanych przez stres (np. niszczenie mebli). Wygodna forma aerozolu do rozpylania w otoczeniu.


dolina-noteci-premium-junior-bogata-w-wolowine.jpg

SKŁAD

Wyciąg z kocimiętki (Nepeta cataria), alkohol, wyciąg z korzenia waleriany (Valeriana wallichii), wyciąg z męczennicy (Passiflora incarnata), wyciąg z kwiatu głogu (Crataegus laevigata), barwnik, delikatny zapach.


SPOSÓB STOSOWANIA

Nie stosować na zwierzę. Rozpylić w bliskim otoczeniu psa (buda, posłanie) oraz rozpylić kilka razy w mieszkaniu. W przypadku przeprowadzki można również rozpylić SPRAY ANTYSTRESOWY w samochodzie i/lub transporterze, nie przekraczając 2 lub 3 rozpyleń.


ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Posiada delikatny zapach. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Puste opakowania można wyrzucać razem ze zwykłymi śmieciami.

  • Rodzaj Zdrowie
  • Rodzaj preparatu Spray

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć