PETNER

Petner dziczyzna z borówką 500g

Pełnoporcjowa karma Petner z dziczyzną i borówką to odpowiednio zbilansowany i wyjątkowo smakowity posiłek dla Twojego pupila! Niskie ceny! Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź nas!

Cena 785 

Petner jagnięcina z żurawiną 500g

Pełnoporcjowa karma Petner jagnięcina z żurawiną  to zbilansowany i wyjątkowo smakowity posiłek dla Twojego pupila! Darmowa wysyłka od 99zł! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 785 

Petner drób z cukinią 500g

Pełnoporcjowa karma Petner drób z cukinią to zbilansowany i wyjątkowo smakowity posiłek dla Twojego pupila! Wysyłka w ciągu 24h! Sprawdź nas!

Cena 785 

Petner wołowina z dynią 500g

Pełnoporcjowa karma Petner wołowina z dynią to zbilansowana i pyszna karma dla Twojego pupila. Konkurencyjne ceny! Wysyłka w ciągu 24h! Sprawdź nas!

Cena 689 

Petner Adult Medium indyk 12kg

Petner Adult Medium indyk - to codzienny, pełnowartościowy posiłek. Idealnie odpowiada potrzebom żywieniowym dorosłych psów niezależnie od ich rasy. Konkurenycjne ceny i sprawna wysyłka! Sprawdź nas!

Cena 14900 

Petner Adult Medium jagnięcina 12kg

Petner Adult Medium jagnięcina- to codzienny, pełnowartościowy posiłek. Idealnie odpowiada potrzebom żywieniowym dorosłych psów niezależnie od ich rasy. Wysyłka w ciągu 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 14900 

Petner Suszone Uszy Królika 50g

Suszone uszy królicze to wartościowa i lekkostrawna forma przekąski dla psa. Łagodna dla układu pokarmowego i wyjątkowo chrupiąca. Sprawdź naszą ofertę!

Cena 790 

Petner Adult Large indyk 12kg

Petner Adult Large z indykiem to codzienny, pełnowartościowy posiłek. Idealnie odpowiada potrzebom żywieniowym dorosłych psów niezależnie od ich rasy. Darmowa dostawa od 99 zł! Sprawdź teraz!

Cena 14900 

Petner Junior All Breeds Indyk 12kg

Karma Petner Junior All Breeds z Indykiem  to doskonały wybór dla każdego właściciela młodego psa i dla jego pupila. Darmowa wysyłka od 99zł! Sprawdź nas!

Cena 15500 

Petner Adult Large jagnięcina 12kg

Petner Adult Large z jagnięciną to codzienny, pełnowartościowy posiłek. Idealnie odpowiada potrzebom żywieniowym dorosłych psów. Wysyłka w ciągu 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 14900 

Petner Suszony Filet Drobiowy 50g

Filety z piersi to delikatne, mięsne przysmaki dla psa, wytworzone w 100% ze świeżego mięsa najwyższej jakości. Bogate w białko, zdrowe i łatwo przyswajalne. Sprawdź ofertę!

Cena 1199 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć