Carnilove

Firma Carnilove dostarcza na rynek karmy i przekąski dla psów oraz kotów, z poszanowaniem ich dzikiego pochodzenia. Najlepszym pożywieniem jest to co stworzyła natura, dlatego powstała seria produktów, które uwzględniają wszelkie potrzeby z zachowaniem odpowiednich proporcji składników: 70% mięsa naturalnego pochodzenia (w składzie znajdziemy takie rodzaje mięsa jak: renifer, dzik, bażant, jagnięcina, kaczka, indyk oraz łosoś). Karmy pozbawione są zawartości ziemniaków i ryżu, przez co pozostałe 30% zawartości to źródło surowców roślinnych m.in. groch żółty, tapioka, jagody leśne, warzywa i zioła.

Carnilove Snack Cat Salmon Mint

Carnilove Crunchy Snack Salmon & Mint With Fresh Meat to pyszna, bogata w łososia przekąska dedykowana wszystkim kotom. Wspiera zdrowie zębów i dziąseł. Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź!

Cena 749 

Carnilove Snack Dog Carp Thyme

Carnilove Semi-Moist Snack Carp & Thyme to pyszna przekąska o egzotycznym smaku z dodatkiem łososia i tymianku. Błyskawiczna dostawa w 24h! Szeroki asortyment i niskie ceny! Sprawdź!

Cena 1199 

Carnilove Snack Dog Duck Rosemary

CARNILOVE DOG Snack Soft Duck and Rosemary to pyszna, miękka przekąska wspierająca zdrowie zębów i dziąseł Twojego psa. Szeroki wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 1199 

Carnilove Snack Dog Quail Oregano

Carnilove Semi-Moist Snack Quail & Oregano to pyszna, miękka przekąska dla wszystkich psów przekąska ze świeżą przepiórką dla wszystkich psów. Bogata oferta i niskie ceny! Wysyłka 24h! Sprawdź nas!

Cena 1199 

Carnilove Snack Dog Sardines Garlic

Carnilove Semi Moist Snack Sardines Enriched With Wild Garlic to pyszna, miękka przekąska dla Twojego psa, wzbogacona o witaminy i składniki odżywcze. Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź teraz!

Cena 1199 

Carnilove Snack Dog Trout Dill

Carnilove Semi-Moist Snack Trout Enriched With Dill to pyszna, miękka przekąska z suszonego pstrąga przeznaczona dla wszystkich psów. Duży wybór produktów i niskie ceny! Wysyłka 24h! Sprawdź!

Cena 1199 

Carnilove Snack Dog Wild Boar

Carnilove Crunchy Snack Wild Boar & Rosehips With Fresh Meat to pyszna, bogata w witaminy i białko przekąska z dziczyzną dedykowana dla psów aktywnych. Wysyłka w 24h! Sprawdź nas!

Cena 1199 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć