Carnilove

Carnilove Snack Cat Salmon Mint

Carnilove Crunchy Snack Salmon & Mint With Fresh Meat to pyszna, bogata w łososia przekąska dedykowana wszystkim kotom. Wspiera zdrowie zębów i dziąseł. Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź!

Cena 499 

Carnilove Snack Dog Carp Thyme

Carnilove Semi-Moist Snack Carp & Thyme to pyszna przekąska o egzotycznym smaku z dodatkiem łososia i tymianku. Błyskawiczna dostawa w 24h! Szeroki asortyment i niskie ceny! Sprawdź!

Cena 790 

Carnilove Snack Dog Duck Rosemary

CARNILOVE DOG Snack Soft Duck and Rosemary to pyszna, miękka przekąska wspierająca zdrowie zębów i dziąseł Twojego psa. Szeroki wybór produktów i wysyłka w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 899 

Carnilove Snack Dog Quail Oregano

Carnilove Semi-Moist Snack Quail & Oregano to pyszna, miękka przekąska dla wszystkich psów przekąska ze świeżą przepiórką dla wszystkich psów. Bogata oferta i niskie ceny! Wysyłka 24h! Sprawdź nas!

Cena 899 

Carnilove Snack Dog Trout Dill

Carnilove Semi-Moist Snack Trout Enriched With Dill to pyszna, miękka przekąska z suszonego pstrąga przeznaczona dla wszystkich psów. Duży wybór produktów i niskie ceny! Wysyłka 24h! Sprawdź!

Cena 780 

Carnilove Snack Dog Wild Boar

Carnilove Crunchy Snack Wild Boar & Rosehips With Fresh Meat to pyszna, bogata w witaminy i białko przekąska z dziczyzną dedykowana dla psów aktywnych. Wysyłka w 24h! Sprawdź nas!

Cena 890 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć