Mikita

Mikita to producent karm uzupełniających niedobory składników odżywczych u zwierząt domowych. Preparaty występują w formie tabletek, które są łatwe do podania i połknięcia. W ofercie marki Mikita znajdują się suplementy diety wspierające podstawowe elementy zdrowia Twojego pupila m.in.: układ pokarmowy, układ odpornościowy, układ kostno-stawowy, skóra i sierść. Wszystkie produkty firmy Mikita posiadają niezbędne certyfikaty świadczące o bardzo wysokiej jakości produktów. Sprawdź dostępne produkty na Naszej stronie!

Mikita Rumen Tabs 100 tabletek

Rumen Tabs to mieszanka trzech składników potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego psa. Duży wybór produktów i niskie ceny! Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź nas!

Cena 949 

Mikita Geriadog 50 tabletek

Zawarte w karmie Mikita Geriadog witaminy wzmacniają i ochraniają metabolizm organizmu. Szeroki wybór produktów i atrakcyjne ceny! Sprawdź ofertę!

Cena 1249 

MIKITA Felvital dla kotów 100 tabletek

Felvetal dla kotów łuatwia utrzymanie prawidłowej kondycji organizmu w okresie wzmożonego zapotrzebowania (ciąża, krycia, wystawy) i wpływa na prawidłowy wzrost i rozwój młodzieży. Sprawdź!

Cena 949 

Mikita Dezo Tabs 120 tabletek

Mikita Dezo z chlorofilem pomagają neutralizować niepożądane zapachy wydzielane przez psa i suk podczas cieczki. Szeroki wybór produktów i atrakcyjne ceny! Sprawdź ofertę!

Cena 1998 

MIKITA Felvital + Tran dla kotów 100 tabletek

Felvital z tranem dla kotów. Utrzymuje prawidłowy metabolizm skóry, włosów i wątroby, czego efektem jest piękna i błyszcząca sierść. Sprawdź ofertę!

Cena 949 

MIKITA Multi Vit Canis dla psów 150 tabletek

Multi Vit Canis zawiera zestaw witamin, makro i mikroelementów oraz aminokwasów egzogennych odpowiednio zbilansowanych pod względem zapotrzebowania organizmu, wpływa na prawidłowy rozwój zwierząt i uzupełnia niedobory witaminowo – mineralne.

Cena 1199 

MIKITA Canvital dla psów 150 tabletek

Canvital dla psów - 150 tabletek. Uzupełnia niedobory, poprawia apetyt i kondycję zwierząt. Zalecany dla wszystkich ras i typów użytkowych w każdym wieku jako uzupełnienie diety. Sprawdź!

Cena 990 

MIKITA Canvital + Karnityna dla psów 150 tabletek

Canvital dla psa - wspomaga kondycje i witalność Twojego pupila! Uzupełnia niedobory, poprawia apetyt i kondycję zwierząt. Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź ofertę!

Cena 1089 

Mikita Canvital Plus Tran 150 tabletek

Mikita Canvital Plus Tran to kompozycja naturalnych protein, witamin i minerałów o doskonałej przyswajalności wzbogacona dodatkiem tranu. Szeroki wybór produktów i atrakcyjne ceny! Sprawdź ofertę!

Cena 1099 

Mikita Canvital Plus Lecytyna 150 tabletek

Mikita Canvital Plus Lecytyna to kompozycja naturalnych protein, witamin i minerałów o doskonałej przyswajalności wzbogacona dodatkiem lecytyny. Szeroki wybór produktów i atrakcyjne ceny! Sprawdź ofertę!

Cena 1090 

Mikita Megavit Fosforan Wapnia wit. A+D3 400 tabletek

Fosforan Wapnia wit. A+D3 Mikiita Megavit - tabletki wspomagające uzupełnianie niedoborów wapnia i fosforu dla szczeniąt, suk ciężarnych i w ciąży. Szeroki wybór produktów i atrakcyjne ceny! Sprawdź ofertę!

Cena 5199 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć