DermaPharm

Laboratorium DermaPharm to firma produkująca profesjonalne produkty dla zwierząt. Misją firmy jest dostarczanie opiekunom innowacyjnych, bezpiecznych i skutecznych preparatów. W ofercie znajdziemy smakołyki dla kotów i psów, szampony oraz środki neutralizujące przykre zapachy. Starannie przebadane produkty zapewniają odpowiednie wsparcie w codziennej diecie i pielęgnacji zwierzaków. Wśród asortymentu laboratorium znajdziemy takie marki jak: Mr Smell, Dr Seidel, Champ-Richer, For My Pet.

Mr Smell Pies usuwa zapach moczu 500ml

Skoncentrowany preparat przeznaczony do usuwania nieprzyjemnego zapachu moczu psów z dowolnych powierzchni twardych i miękkich. Niskie ceny i szybka wysyłka! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 2890 

Mr Smell Kot usuwa zapach moczu 500ml

Skoncentrowany preparat przeznaczony do usuwania nieprzyjemnego zapachu moczu kotów w różnym wieku z dowolnych powierzchni twardych i miękkich. Niskie ceny i wysyłka 24h! Sprawdź!

Cena 2799 

Mr Smell bioenzymatyczny płyn do mycia podłóg lawendowy 1l

Skoncentrowany preparat przeznaczony do mycia podłóg. Szczególnie polecany do stosowania w domach, gdzie mieszkają także zwierzęta. Dzięki nowoczesnej technologii bioenzymatycznej skutecznie likwiduje nieprzyjemne zapachy, w tym organiczne typu: zapach moczu, odchodów. Sprawdź ofertę!

Cena 3490 

Mr Smell Sofa i Dywan 500ml

Skoncentrowany preparat przeznaczony do usuwania plam z moczu z dywanów, mebli tapicerowanych i innych powierzchni miękkich. Skuteczny w likwidacji zarówno świeżych, jak i bardzo starych plam. Sprawdź ofertę!

Cena 2999 

Mr Smell bioenzymatyczny płyn do prania Lawendowy 1l

Skoncentrowany preparat przeznaczony do prania. Szczególnie polecany do stosowania w domach, gdzie mieszkają także zwierzęta. Dzięki nowoczesnej technologii bioenzymatycznej skutecznie likwiduje nieprzyjemne zapachy moczu, odchodów, śliny. Dopiera najtrudniejsze zabrudzenia i plamy. Sprawdź ofertę!

Cena 2599 

Mr Smell Klatka i Kuweta 500ml

Skoncentrowany preparat przeznaczony do usuwania nieprzyjemnego zapachu z kuwet i klatek. Regularnie stosowany przedłuża świeżość podłoża, bez względu na jego rodzaj. Sprawdź ofertę!

Cena 2999 

Dermapharm Champ Richer szampon Shih Tzu 250ml

Szampon stworzony specjalnie dla psów rasy Shih Tzu. Dzięki nowej formule, kosmetyk ten stał się jeszcze łagodniejszy dla skóry Twojego zwierzęcia. Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź ofertę!

Cena 3090 

Mr Smell bioenzymatyczny płyn do mycia podłóg kwiatowy 1l

Skoncentrowany preparat przeznaczony do mycia podłóg. Szczególnie polecany do stosowania w domach, gdzie mieszkają także zwierzęta. Dzięki nowoczesnej technologii bioenzymatycznej skutecznie likwiduje nieprzyjemne zapachy, w tym organiczne typu: zapach moczu, odchodów. Sprawdź ofertę!

Cena 3499 

Champion Champ Richer spray rozczesujący dla psa 250ml

Spray stworzony, aby ułatwić rozczesanie psiej fryzury przed kąpielą oraz podczas codziennej pielęgnacji. Dzięki nowej formule, kosmetyk ten stał się jeszcze łagodniejszy dla skóry Twojego zwierzęcia.. Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź ofertę!

Cena 4499 

Dermapharm Champ Richer odżywka York 250ml

Odżywka stworzona specjalnie dla psów rasy Yorkshire Terrier. Dzięki nowej formule, kosmetyk ten stał się jeszcze łagodniejszy dla skóry Twojego zwierzęcia. Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź ofertę!

Cena 3999 

SENS-I-LAVI SZAMPON CHIHUAHUA 250ml

Wyjątkowo delikatny, micelarny szampon do kąpieli psów rasy Chihuahua. Darmowa wysyłka od 99 zł w ciągu 24h!! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 2299 

ONE WISH SZAMPON DLA PSÓW RASY YORK 250ml

Szampon dla psów ONE WISH nadaje połysk i jedwabistość oraz nawilża i uelastycznia skórę. Darmowa wysyłka od 99zł w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 1350 

SENS-I-LAVI SZAMPON DLA SHIH TZU 250ml

SENS-I-LAVI SZAMPON DLA SHIH TZU Wyjątkowo delikatny, micelarny szampon do kąpieli psów rasy Shih Tzu. Darmowa wysyłka od 99 zł w ciągu 24h!! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 2299 

Dermapharm Champ Richer szampon Chihuahua 250ml

Szampon stworzony specjalnie dla psów rasy Chihuahua. Dzięki nowej formule, kosmetyk ten stał się jeszcze łagodniejszy dla skóry Twojego zwierzęcia. Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź ofertę!

Cena 3090 

Dermapharm Champ Richer szampon brązowa sierść 250ml

Szampon stworzony specjalnie dla psów o brązowym lub miedzianym włosie. Dzięki nowej formule, kosmetyk ten stał się jeszcze łagodniejszy dla skóry Twojego zwierzęcia. Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź!

Cena 3349 

Dermapharm Champ Richer szampon biała sierść 250ml

Szampon stworzony specjalnie dla psów o białym lub jasnym włosie. Dzięki nowej formule, kosmetyk ten stał się jeszcze łagodniejszy dla skóry Twojego zwierzęcia. Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź!

Cena 3190 

Dermapharm Champ Richer szampon + odżywka York 2x250ml

Zestaw złożony z szamponu i odżywki stworzony specjalnie dla psów rasy Yorkshire Terrier. Dzięki nowej formule, kosmetyk ten stał się jeszcze łagodniejszy dla skóry Twojego zwierzęcia. Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź ofertę!

Cena 6890 

Dermapharm Champ Richer szampon York 250ml

Szampon stworzony specjalnie dla psów rasy Yorkshire Terrier. Dzięki nowej formule, kosmetyk ten stał się jeszcze łagodniejszy dla skóry Twojego zwierzęcia. Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź ofertę!

Cena 3190 

Dermapharm Champ Richer szampon czarna sierść 250ml

Szampon stworzony specjalnie dla psów o czarnym lub bardzo ciemnym włosie. Dzięki nowej formule, kosmetyk ten stał się jeszcze łagodniejszy dla skóry Twojego zwierzęcia. Darmowa dostawa od 99zł w 24h! Sprawdź!

Cena 3390 

Dermapharm Fresh Line szampon z odżywką York 220ml

Łagodny szampon z odżywką dla psa. Zawiera odżywcze ekstrakty z wyselekcjonowanych ziaren zbóż, lanolinę oraz olejek z orzechów makadamia, który jest naturalnym źródłem witaminy F - idealny dla psa rasy York. Sprawdź ofertę!

Cena 1700 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć