Beaphar

Marka Beaphar stara się zapewnić, aby zwierzęta domowe i ich opiekunowi mieli możliwość wyboru wysokiej jakości, niedrogich, godnych zaufania produktów zdrowotnych, pielęgnacyjnych i odżywczych. Jest to producent preparatów leczniczych, suplementów diety oraz kompletnych karm Super Premium w celu poprawy jakości życia wszystkich zwierząt, nawet tych z problematycznymi nerkami. Firma oferuje produkty dla kotów, psów, ptaków oraz gryzoni domowych. Dzięki asortymentowi marki Beaphar jesteś w stanie zaopiekować się Twoim pupilem już od najwcześniejszych momentów życia.

Beaphar Lactol Feeding Set - Zestaw do Karmienia

Zestaw do karmienia, do odchowu zwierząt domowych, przydatny szczególnie w przypadkach, gdy biologiczna matka nie może wyżywić potomstwa. Darmowa dostawa od 99 zł w ciągu 24h! Sprawdź ofertę!

Cena 2299 

Beaphar Calming Spot On krople dla kotów

Beaphar Calming Spot On dla kotów, skutecznie i w naturalny sposób, pomaga wyciszyć się kotom i ogranicza problemy behawioralne u kotów wszystkich ras i w każdym wieku. Darmowa dostawa od 99 zł w ciągu 24h! Sprawdź ofertę! 

Cena 2399 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć