BULT

Firma Bult to polski producent pożywienia dla psów, bazujący na produktach od krajowych dostawców. To naturalne przysmaki i gryzaki, które dzięki starannej obróbce zapewnią odpowiednie odżywienie i zaspokoją naturalną potrzebę gryzienia. Dostępne w ofercie suszone elementy pozwolą urozmaicić codzienną dietę Twojego zwierzaka, jak również idealnie sprawdzą się jako nagroda podczas treningu. Marka w swoim asortymencie posiada także mokrą i suchą karmę, która swoim składem dostarcza odpowiednią ilość mikro- i markoelementów niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Sprawdź jak wiele produktów firmy Bult znajdziesz w Naszym sklepie!

Bult Udko z Kurczaka

Udko z kurczaka do gryzienia dla psa, naturalny przysmak oraz idealny gryzak dla psów średnich i dużych ras. Darmowa dostawa od 99zł w ciągu 24h! Sprawdź ofertę!

Cena 1499 

Bult Baton dla psa z Wieprzowiną

Ekskluzywny baton dla psa z mięsem wieprzowym szczególnie polecany jest psom będącym w okresie rekonwalescencji oraz tym o delikatnym żołądku i wymagającym najlepszej jakości mięsa. Darmowa dostawa od 99 zł w ciągu 24h! Sprawdź ofertę!

Cena 499 

Bult Żwacz Wołowy

Żwacze wołowe dla psa, suszone i aromatyczne, wzmagają apetyt, więc sprawdzą się jako przysmak również dla psów niejadków. Darmowa dostawa od 99 zł w ciągu 24h! Sprawdź ofertę! 

Cena 799 

Bult Żwacze Mielone

Najlepszy i naturalny środek poprawiający perlastykę jelit i wzbogacający florę bakteryjną układu trawiennego. Wysyłka już w 24h! Sprawdź naszą ofertę!

Cena 849 

Bult Suszona Wątroba Wołowa

Suszona wątroba wołowa dla psa, przysmak pełen witamin, wysokiej jakości, naturalny przysmak z suszonej wątroby. Darmowa dostawa od 99 zł w ciągu 24h! Sprawdź ofertę!

Cena 899 

Bult Baton dla psa z Wołowiną

Ekskluzywny baton dla psa z mięsem wołowym szczególnie polecany jest psom o dużej aktywności i wymagającym najlepszej jakości mięsa. Darmowa dostawa od 99 zł w ciągu 24h! Sprawdź ofertę!

Cena 499 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć