Beaphar VERMICON Line-on Dog 3x3ml - krople dla psów przeciw ektopasożytom - psy średniej wielkości 15 - 30 kg

  • Marka:
  • Czas realizacji: wysyłka 24h
Cena: 3488 
Ostatnie sztuki w magazynie
Zapytaj o produkt

Beaphar VERMICON Line-on Dog 3x3ml - krople przeciw ektopasożytom

Vermicon to preparat, który wykorzystuje substancję nie będącą ani lekiem, ani środkiem biobójczym - dimetikon. Jest zatem zupełnie bezpieczny dla psa, jak i jego otoczenia, ludzi i środowiska. Jednocześnie jego skuteczność jest udowodniona naukowo i równie efektywna, co silnych leków.

Tworzy pewnego rodzaju powłokę, która uniemożliwia poruszanie się pasożytów, tworząc wyjątkowo nieprzyjazne środowisko. Kleszcze po znalezieniu się na zwierzęciu wędrują, by znaleźć dogodne miejsce infestacji. Złapane w swoistą pułapkę Vermiconu, szybko obumierają. Jego działanie jest czysto fizyczne, zatem nie jest szkodliwy ani dla innych zwierząt w mieszkaniu, ani dla dzieci, które głaszczą zwierzę. Preparat działa także na pchły we wszystkich stadiach ich życia.


Sposób użycia:

Vermicon jest produktem w formie kropli spot-on.

Nanieść zawartość 1 pipety bezpośrednio na skórę w linii prostej wzdłuż grzbietu zwierzęcia, od szyi do ogona. Zabieg powtarzać co 4 tygodnie lub po każdym myciu z użyciem szamponu.


Skład:

Dimetikon, aloes, substancja zapachowa

  • Rodzaj preparatu Krople

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć