Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Dla dorosłych, wybrednych kotów oraz kotów o wrażliwym przewodzie pokarmowym.


PRO PLAN DELICATE łączy w sobie wszystkie niezbędne składniki odżywcze, w tym witaminy i składniki mineralne w wysokiej jakości karmie dla kotów.

 

  • Zawiera OPTIRENAL®, unikalną formułę, która wspiera zdrowie nerek. OPTIRENAL® jest naukowo opracowaną kompozycją składników odżywczych, w tym aminokwasów, niezbędnych kwasów tłuszczowych i przeciwutleniaczy.
  • Wspiera zdrowy układ odpornościowy, dzięki wysokiemu poziomowi przecitwutleniaczy i witamin, w tym C i E.
  • Pomaga poprawić tolerancję pokarmową, dzięki ograniczonej liczbie źródeł białka, które zmniejszają ryzyko niekorzystnych reakcji na pokarm.
  • Wysoce smakowita receptura, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybredne koty, dzięki najwyższej jakości składnikom, w tym mięsu z indyka. Twój kot poczuje różnicę.
  • Pomaga chronić zęby przed osadzaniem się płytki i kamienia nazębnego, dzięki kruchej teksturze granulek i specjalnym składnikom mineralnym, które jak udowodniono znacznie ograniczają odkładanie się kamienia nazębnego.

Bogata w indyka
Indyk (18%), ryż, glutenowa mączka kukurydziana, koncentrat białka groszku, odwodnione białko indyka, tłuszcz zwierzęcy, jajo suszone, skrobia kukurydziana, kukurydza, składniki mineralne, olej rybi, digest, drożdże.

Zalecana dzienna dawka żywieniowa (g/dzień):

Waga kota      Ilość
 2-4 kg             30-60 g
 4-6 kg             60-90 g
 6-8 kg             90-120 g

Podane dawki żywieniowe, niezbędne do utrzymania idealnej kondycji ciała mogą się różnić, w zależności od wieku, poziomu aktywności i środowiska. Kontroluj wagę swojego kota i dostosuj ilość podawanej karmy do jego potrzeb.

Zapewnij kotu stały dostęp do świeżej i czystej wody. Dla zdrowia kota konsultuj się regularnie z lekarzem weterynarii.