Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów.


GranCarno® Adult to kompletny posiłek z czystego mięsa, stworzony specjalnie, aby sprostać potrzebom żywieniowym dorosłych psów.Wołowina z kurczakiem 800g.

OPIS:

Psi nos jest niezawodny. Właśnie dlatego twój pies natychmiast rozpozna GranCarno® w swojej misce. Najwyższej jakości prawdziwe mięso w soczystych, pełnych kawałkach przemówi do jego kubków smakowych. GranCarno® jest wyprodukowane wyłącznie ze świeżego mięsa. W ten sposób zachowuje swoją strukturę w dużym stopniu. Najlepszym tego dowodem są doskonale widoczne kawałki mięsa. Również smak jest prawdziwy. Wszystkie mięsne składniki są otwarcie zadeklarowane. Innymi słowy – to co w opisie produktu jest również wewnątrz opakowania. Co więcej świadomie nie zastosowaliśmy żadnych sztucznych dodatków smakowych. Twój pies poczuje różnicę... a ty to zobaczysz. GranCarno® towarzyszy twojemu psu przez całe jego życie:

SKŁAD:

Czysta jakość mięsa bez dodatków zboża i soi, wolna od substancji koloryzujących i aromatycznych.
Dla czystego i nieskażonego smaku.

Mięso i zwierzęce produkty uboczne: 38% wołowiny (płuca, wątroba, mięso, serce, nerki, wymiona), 30% kurczaka (mięso, serce, żołądek, wątroba, szyja), węglan wapnia.