Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

O Duo Délice

Żywienie Twojego psa wyśmienicie odmienione.

Nasi lekarze weterynarii i dietetycy kochają swoje psy tak jak Ty. Stworzyli więc karmę, która jest odżywcza i jednocześnie zadowala wyśmienitym smakiem, kruchymi granulkami oraz delikatnymi, poszarpanymi kawałkami.

Wypróbuj Nowy PRO PLAN® Duo Délice – to żywienie, którego oczekujesz oraz smak, na który zasługuje Twój pies.

Wyjątkowe żywienie

Karma bez kompromisów

Podstawą dla zdrowego życia Twojego psa jest wyjątkowe żywienie. To dlatego stworzyliśmy nowy PRO PLAN® Duo Délice, który dostarcza w 100% pełnoporcjowe i zbilansowane żywienie z odpowiednio zrównoważonymi składnikami odżywczymi, aby wspierać jego ogólne zdrowie i dobre samopoczucie. Pomaga także w utrzymaniu zdrowia jamy ustnej oraz układu pokarmowego.

Wiemy, że zdrowie bez poczucia szczęścia nie wystarczy. Stworzyliśmy więc nowy Duo Délice, łącząc kruche granulki i delikatne, poszarpane kawałki, które psy kochają. Rozpieść go wspaniałym smakiem. Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, że dajesz mu wyjątkowe żywienie. Wreszcie, karma bez kompromisów.

Wspaniały smak

Stworzona z wołowiną, kurczakiem lub łososiem, jako główny składnik. Psy bezwzględnie kochają to innowacyjne połączenie kruchych granulek z delikatnymi, rozdrobnionymi kawałkami.

W 100% pełnoporcjowa i zbilansowana.

PRO PLAN® Duo Délice dostarcza odpowiednią równowagę składników odżywczych, aby pomóc wspierać zdrowie i dobre samopoczucie Twojego dorosłego psa. Starannie wyselekcjonowane składniki i chroniony patentem proces gotowania, umożliwiający mniejszą utratę składników odżywczych, zapewniają wysoką strawność, aby psy otrzymywały żywienie, jakiego potrzebują.

Zdrowie jamy ustnej

To unikalne połączenie kruchych granulek z delikatnymi, rozdrobnionymi kawałkami zachęca Twojego psa do żucia. Mechaniczne działanie kruchych granulek przypomina szczoteczkę do zębów Twojego psa, pomagając ograniczać odkładanie się kamienia nazębnego.

Zdrowie układu pokarmowego

Specjalne źródła włókna pokarmowego pomagają wspierać zdrowie układu pokarmowego oraz poprawiać ogólną jakość stolca, podczas gdy specjalne źródła białka pomagają odżywiać komórki jelita.

Bogata w Wołowinę z Ryżem

Kluczowe składniki odżywcze:

Białko 25.0%
Oleje i tłuszcze surowe 16.0%
Popiół surowy 8.0%
Włókno surowe 2.0%
Kwasy tłuszcz. Omega 3 0.3%
Kwasy tłuszcz. Omega 6 1.6%

Wprowadzanie karmy

Karmę należy wprowadzać powoli. Dla dorosłych psów o wrażliwym przewodzie pokarmowym oraz dla psów, które nie były karmione PRO PLAN®, rekomendujemy stopniowe wprowadzanie PRO PLAN® Duo Délice do diety Twojego psa przez co najmniej tydzień.

Początkowo dodaj ćwiartkę Duo Délice do miski. Zwiększaj jej ilość co dwa dni o kolejną ćwiartkę przez 7 dni, aż do wypełnienia miski w 100% karmą Duo Délice.

Zalecenia żywieniowe*

Masa psa (kg) gram na dzień
1-5 kg 35 - 110 g/dzień
5-10 kg 110 - 180 g/dzień
10-25 kg 180 - 335 g/dzień
25-35 kg 335 - 415 g/dzień
35-45 kg 415 - 490 g/dzień
45-70 kg 490 - 680 g/dzień

* Podawane ilości wymagane do utrzymania odpowiedniej kondycji ciała mogą się różnić, w zależności od wieku, aktywności i środowiska zewnętrznego. Obserwuj wagę swojego psa i dostosuj podawane ilości pokarmu. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody.